Środa, 28.09.2022, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Utrudnienia w ruchu – zamknięcie ul. Chopina

02.08.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Utrudnienia w ruchu – zamknięcie ul. Chopina

Od 04.08 do 08.08 będą prowadzone roboty związane z układaniem nawierzchni oraz regulacją studni w ciągu ul. Chopina oraz na wewnętrznym odcinku ul. Królewieckiej do budynku 122A.

Z uwagi na roboty bitumiczne oraz regulację występujących studni w osi jezdni, ul. Chopina, na odcinku od ul. Kopernika do Szymanowskiego, zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów, za wyjątkiem służb ratowniczych oraz sytuacji awaryjnych.

W tym czasie będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu, która była wprowadzona wcześniej - w trakcie frezowania istniejącej nawierzchni. Termin wykonania robót może ulec zmianie w przypadku wystąpienia opadów atmosferycznych, które z przyczyn technologicznych mogą uniemożliwić wykonywanie robót w podanych dniach.

Prosimy nie parkować samochodów w ciągu ul. Chopina i wew. Królewieckiej do budynku 122A oraz stosować się do tymczasowej organizacji ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ mieszkkk
  Wtorek, 02.08

  Na Kopernika wzdłuż też ogarnijcie te dziury co Urząd wysyła pseudo fachowców, którzy zasypują dziury piachem. Po krawężnikach trzeba jeździć barany z UM. Po co ludziom, przecież lepiej u siebie pod domem kostke brukową wyłożyć wróblewski co ?

 2. 2
  +1
  ~ Du UM, uwaga
  Wtorek, 02.08

  Postawić na ul. Kopernika zakaz parkowania po całej ulicy, w tym odcinek ul. Kopernika do ul. Traugutta ma być dwukierunkowy na czas remontu bo nie ma jak wrócić do domu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4127068519592