Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Na Modrzewinie trwają zmagania samochodów terenowych w ramach RFC Poland. Zobacz film

09.06.2022, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Na Modrzewinie trwają zmagania samochodów terenowych w ramach RFC Poland. Zobacz film
REKLAMA

Po raz drugi w naszym mieście odbywa się RFC Poland. Do niedzieli w Elblągu gościć będziemy załogi nie tylko z różnych części Polski, ale i świata.


Organizatorzy wyjaśniają, że Rainforest Challenge (RFC) sięga korzeniami do 1997 roku i jest obecnie najbardziej uznaną na świecie imprezą terenową 4×4, w której co roku uczestniczą załogi z ponad 30 krajów świata.

 

Rainforest Challenge to trzecia na świecie pod kątem wielkości impreza motoryzacyjna, zaraz po Baja 1000 i rajdzie Dakar. RFC to również zdobywca wielu nagród, w tym:  najbardziej spektakularne wydarzenie w turystyce sportowej w Malezji, rekord księgi rekordów Malezji za udział zawodników z największe ilości  krajów w zawodach motorsport

– czytamy na rfc.com.pl.


Druga Polska edycja tego rajdu odbywa się właśnie w naszym mieście. - Organizowana we współpracy z Twórcami RFC Malezja jest największą imprezą terenową o charakterze przeprawowym w tej części Europy – zapewniają organizatorzy.


Jeszcze dziś (9.06.) o godz. 19:00 odbędzie się rajd na odcinku specjalny "Kamieniołom" w formie Trialu - klasa HARD. Zakończenie odcinka specjalnego – godz. 22.00.


Harmonogram  jutrzejszych (10.06.) wydarzeń:
10:30 - START Odcinków Specjalnych SOFT, MEDIUM, MEDIUM+, HARD - 5x OS
18:30 - Koniec Odcinków Specjalnych
17:00 - 20:00 - Obiadokolacja
21:30 - Odprawa
22:00 -  Start Odcinków Nocnych - Wyprawa na orientacje
02:00 - Koniec


Wczorajsze zmagania na Modrzewinie organizatorzy wydarzenia uwiecznili na prawie 3,5 godzinnym filmie. Zapraszamy do obejrzenia.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Elvis
  Czwartek, 09.06

  Super impreza Modrzewina odżyła tylko szkoda że brak jest ochrony w tamtym roku widziałem jak chodzili w dzień w nocy organizator w tym roku nie pomyślał szkoda

 2. 2
  +1
  ~ rambo11
  Piątek, 10.06

  Witam mam pytanie ? o co w tym zjawisku chodzi???kilku gości którzy mentalnie powinni jeszcze nosić pampersy papra się w błocie robi wiele hałasu straszy zwierzynę coś tu nie halo ,i to jest warte opisu w artykule widzę że długo będziemy zaściankowem.

 3. 3
  0
  ~ do rambo11
  Piątek, 10.06

  To się nazywa hobby. Robisz coś bez sensu, ale sprawia ci to przyjemność. Wydajesz na to czasem dużą kasę, ale masz satysfakcję. Często z takich ludzi robiących rzeczy bez sensu rodzą się tacy nieduzi ludzie z wąsem, którzy później są podziwiania przez cały świat z tego jak skaczą na skoczni. Bez sensu. Albo tacy ludzie, którzy biegają razem ze swoimi 10 kolegami po boisku i też ich podziwia cały świat. A też to jest bez sensu. A może jednak takie działanie bez sensu, nawet bez światowych sukcesów ma sens? Nie wiem. Ale przynajmniej robiący to mają satysfakcję. I tak naprawdę nikomu nie szkodzą, bo i tak pewnie nie oderwałbyś się od ekranu monitora i wcale nie poszedł połazić po Modrzewinie tam gdzie oni jeżdżą, bo nie jeżdżą tam, gdzie chodzą spacerowicze.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2453291416168