Sobota, 3.12.2022, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Piegowate szczęście – w Elblągu trwa świętowanie Dnia Dziecka

03.06.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Piegowate szczęście – w Elblągu trwa świętowanie Dnia Dziecka
Fot. Urząd Miejski w Elblągu 

Za nami festyn z okazji Dnia Dziecka w zmodernizowanym Parku Dolinka. Świętowanie tego wspaniałego dnia w Elblągu potrwa dłużej. W najbliższą sobotę, 4 czerwca, zapraszamy najmłodszych do Parku Modrzewie, gdzie w godz. 14-18 odbędzie się kolejny rodzinny festyn dla dzieci „Piegowate szczęście”. Zabawa jest realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg 2021/2022.

 

To będzie okazja do tego, żeby sobotnie popołudnie, 4 czerwca, spędzić aktywnie. Każde dziecko przeżyje tu niesamowite chwile. Do Parku Modrzewie, gdzie tego dnia odbędzie się rodzinny festyn dla dzieci „Piegowate szczęście”, zapraszamy w godz. 14-18. Główne centrum imprezy będzie znajdowało się na polanie z hamakami, w sąsiedztwie placu zabaw.

 

Uczestnicy festynu będą mogli skorzystać z licznych atrakcji: dmuchańców, laserowego paintballa i animacji w postaci baniek mydlanych, nart drużynowych, budowania wieży i balonowego szaleństwa. Na gości będą czekały również stanowiska do malowania na streczu i gry twister oraz inne konkurencje sprawnościowe, w których będzie można wykazać się swoimi umiejętnościami.

 

Tego dnia, zwłaszcza rodziny, zapraszamy również do udziału w grze terenowej „Odkryj skarby Parku Modrzewie”. Gra poprowadzi uczestnika poprzez najciekawsze miejsca parku i przybliży historię oraz ciekawostki związane z tym miejscem. Jednak żeby wziąć udział w grze, należy zainstalować w swoim smartfonie aplikację „Aktywne Miasta”. Zadaniem uczestników będzie odnalezienie kolejnych punktów wskazywanych przez aplikację. Wraz z kolejnymi pokonywanymi metrami będziemy poznawać kolejne ciekawostki dotyczące Parku Modrzewie. Szczegółowych instrukcji dotyczących gry będzie można uzyskać w biurze festynu w namiocie „Elbląg w formie”.

 

Urząd Miejski w Elblągu

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Aaa
  Sobota, 04.06

  Byście mogli napisać jakie ceny

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1243529319763