Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Bieg Piekarczyka - kursowanie niektórych tramwajów zostanie wstrzymane

02.06.2022, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Bieg Piekarczyka - kursowanie niektórych tramwajów zostanie wstrzymane

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w związku z organizacją XIII Elbląskiego Ulicznego Biegu Piekarczyka 5 czerwca 2022r. (niedziela) w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej będą obowiązywały następujące zmiany:

 

LINIE TRAMWAJOWE

 

od ok. 10:20 do ok. 13:20 zostanie wstrzymanie funkcjonowanie wszystkich linii tramwajowych;

 

 

 

LINIE AUTOBUSOWE

 

Linia nr 12

w kierunku al. Odrodzenia – od ul. Warszawskiej, objazd przez ul. Orlą, Nowodworską, Trasę Unii Europejskiej do ul. Mazurskiej, dalej po trasie;

w kierunku ul. Warszawskiej – od ul. Mazurskiej objazd przez Trasę Unii Europejskiej, Nowodworską, Orlą, Warszawską, dalej po trasie;

 

Linia nr 13

w kierunku dworca – od ul. Traugutta, objazd przez ul. Górnośląską, Sienkiewicza, Bema Grota-Roweckiego (przystanek wyłączony z ruchu) do ul. Hetmańskiej, dalej po trasie;

 

Linia nr 14

w kierunku ul. Ogólnej – od ul. Armii Krajowej objazd przez ul. Grota-Roweckiego, Traugutta, Nowowiejską, Dąbka, dalej po trasie;

w kierunku ul. Nowodworskiej – od ul. Dąbka objazd przez w ul. Nowowiejską (przystanek wyłączony z ruchu), Górnośląską, Sienkiewicza, Bema, Grota-Roweckiego (przystanek wyłączony z ruchu), Hetmańską, Tysiąclecia, dalej po trasie.

 

Linia nr 15

w kierunku ul. Dębowej – od ul. Armii Krajowej objazd przez ul. Grota-Roweckiego, Bema, dalej po trasie;

w kierunku ul. Skrzydlatej – od ul. Bema objazd przez ul. Grota-Roweckiego (przystanek wyłączony z ruchu), Hetmańską, Tysiąclecia, Malborską, dalej po trasie;

 

Linia nr 16

w kierunku ul. Ogólnej – od ul. Grobla św. Jerzego objazd przez ul. Traugutta, Nowowiejską, Dąbka, dalej po trasie;

w kierunku do Gronowa Górnego – od ul. Dąbka objazd przez ul. Nowowiejską (przystanek wyłączony z ruchu), Górnośląską, Sienkiewicza, Bema, dalej po trasie;

 

Linia nr 20

w kierunku Milejewa – od ul. Hetmańskiej, objazd przez ul. Grota-Roweckiego, Traugutta, Nowowiejską, Dąbka, Królewiecką i dalej po trasie;

w kierunku dworca – od ul. Dąbka objazd przez ul. Nowowiejską (przystanek wyłączony z ruchu), Górnośląską, Sienkiewicza, Bema, Grota – Roweckiego (przystanek wyłączony z ruchu), Hetmańską, dalej po trasie;

 

Linia nr 21

w kierunku Ogólnej – od ul. Pocztowej, objazd przez ul. Armii Krajowej, Grota-Roweckiego, Traugutta, Nowowiejska, Dąbka, Pionierską, Robotniczą, dalej po trasie.

w kierunku dworca – od ul. Robotniczej objazd przez ul. Brzozową, Dąbka, Nowowiejską (przystanek wyłączony z ruchu), Górnośląska, Sienkiewicza, Bema, Grota-Roweckiego (przystanek wyłączony z ruchu),  Hetmańską, Grunwaldzką, dalej po trasie.

Autobusy będą zatrzymywać się na wszystkich przystankach zlokalizowanych na trasie objazdu (za wyjątkiem przystanków tymczasowo wyłączonych z ruchu).

 

ZKM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Niezadowolony
  Czwartek, 02.06

  A 15 już nie dojedzie się na Agrykola ani Kościuszki ktoś tak głupio wymyślił .Mogła by skręcić w Traugutta i dalej po swojej trasie.

 2. 2
  +2
  ~ ?
  Czwartek, 02.06

  Czemu 15 nie jeździ w kierunku ul. Chrobrego ? Ulica tam dobra jest,zatoczki porobione pod przystanki. Byłby łatwy dojazd do Bażantarni. Jechała by dalej ul. Marymoncką dalej po swojej trasie i w kierunku odwrotnym także ?

 3. 3
  0
  ~ ccc
  Czwartek, 02.06

  no to jak niektórych czy wszystkich przydałoby się zmienić tytuł

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4877800941467