Sobota, 26.11.2022, Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Medal z Piekarczykiem

20.05.2022, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Medal z Piekarczykiem
Fot. MOSiR

XIII Bieg Piekarczyka już 5 czerwca, zatem odsłaniamy kolejne karty. Tym razem czas na prezentację oficjalnego medalu, który otrzyma każdy uczestnik imprezy. I ten mały i ten duży.

 

Medal to jedna z najważniejszych rzeczy, którą otrzymuje każdy uczestnik wydarzenia sportowego. Są jeszcze puchary, statuetki czy inne nagrody, ale to medal jest największym symbolem sukcesu i dumy. Podczas Mini Biegu Piekarczyka oraz Biegów na 5 i 10 km ten symbol otrzyma każdy, kto znajdzie się na mecie wyścigu.

 

W tej edycji Biegu Piekarczyka medal zyska formę okrągłą, z widoczną sylwetką elbląskiego bohatera na awersie, natomiast rewers będzie ozdobiony herbem miasta i organizatora, czyli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. To będzie nagroda za trud włożony w pokonanie trasy.

 

Zapisz się lub dziecko i zdobądź ten wyjątkowy medal dla niego lub dla siebie. Aby stanąć na starcie nie trzeba nawet ruszać się z domowego krzesła. Wystarczy jedynie wejść na stronę zapisów i wykonać 6 prostych kroków w drodze do udziału. Zakładasz konto, logujesz się, wybierasz dystans i opłacasz.

 

Medal najlepiej będzie prezentował się na oficjalnej koszulce Biegu. Można ją jeszcze zamówić dla siebie bądź dla dziecka. Zamówienia na koszulki można składać tylko do niedzieli 22 maja.

 

Sponsorem Głównym XIII edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka jest firma WAITW. Sponsorami Strategicznymi Biegu są: FLSmidth MAAG Gear i Studio Łazienkowe Awangarda. Organizatorami XIII edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Patronat honorowy nad Biegiem objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

 

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Masakra um
  Piątek, 20.05

  Piekarczyki inne styki a nasz marny prezydent z kupą zastępców i gromada radnych nieporadnych nic nie robi aby mieszkańcom żyło się łatwiej. Tylko sobie podwyżki dali przy korycie i zajmują się pierdołami. Taczki pod ratuszem już dawno powinny stać.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1156919002533