Wtorek, 21.05.2024, Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elbląg: Nie ma chętnych na budowę miasteczka rowerowego

13.05.2022, 10:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Nie ma chętnych na budowę miasteczka rowerowego

Unieważniono przetarg na budowę miasteczka rowerowego w parku przy ul. Mickiewicza. Miasto nie otrzymało żadnej oferty na wykonanie tego zadania.

 

W kwietniu Ratusz ogłosił właśnie przetarg na budowę miasteczka rowerowego i przebudowę ścieżek w Parku im. Generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego. Teraz Miasto poinformowało o jego unieważnieniu. Powód? W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

 

Przypomnijmy. Elblążanie od blisko 10 lat czekają na odtworzenie miasteczka rowerowego. To, które wcześniej funkcjonowało u zbiegu ulic Browarnej i Robotniczej zniknęło na czas przebudowy odcinka drogi 503 i wróciło w szczątkowej formie. Pomysłów na lokalizację nowego miasteczka było kilka. Ostatecznie zdecydowano się na park przy ul. Mickiewicza. 

 

Budowa miasteczka to jeden z elementów większego zadania - "Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu", dofinansowanego z Unii Europejskiej. Miasto zamierza przeznaczyć na to zadanie ponad 880 tys. zł. 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ asd
  Piątek, 13.05

  Szybko nastepny przetarg.

 2. 2
  +1
  ~ norma
  Piątek, 13.05

  G dy dostaną taczkę od mieszkańców, to Nowak, Czyżyk, Wróblewski , czerepak i kilku z kww samodzielnie taki tor zbudują w ramach rekompensaty dla ogłupianych mieszkańców. By coś zbudować to trzeba być gospodarnym i aktywnym. A miejskie EPGK nadal tylko kładzie placki? Może oni dołączą do tej taczki.

 3. 3
  +3
  ~ daj_pan_spokój
  Piątek, 13.05

  W tym mieście nie ma chętnych na nic... Innymi słowy, to miasto zniechęca do inwestowania. Jak nadal miastem będą rządzić moherowe dziadki, to miasto zniknie za 3 pokolenia z mapy, ale ważne, że prezydent podniósł sobie pensję o 100% i 18k brutto na papierze jest. Panie Wróblewski - nie zasługujesz na promil ten pensji, patrzysz czasem w lustro ?

 4. 4
  0
  ~ Pijanyabstynent
  Piątek, 13.05

  po prostu niesie się fama o tym jak miasto rozlicza wykonawców. Ciężko znaleźć kogoś kto chce dla tych złodziei robić.

 5. 5
  0
  ~ Wyjście
  Piątek, 13.05

  Ale są chętni by iść na REFERENDUM i PRECZ z wami.

 6. 6
  0
  ~ standaryzator
  Sobota, 14.05

  Od lat w tym mieście , pod tą ekipą, chodzi o to by gonić króliczka, ale go nie złapać. Skoro przetarg nie ma zainteresowania to ktoś skalkulował przedsięwzięcie poniżej wartości zasiłków i tarcz a nie zgodnie z kosztorysami. Takie "budowle" powinno realizować miejskie przedsiębiorstwo EPGK.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0761058330536