Poniedziałek, 2.10.2023, Imieniny: Slawa, Dionizy, Teofil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

EPGK zajmie się obsługą mostów zwodzonych?

11.04.2022, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
EPGK zajmie się obsługą mostów zwodzonych?
Fot. archiwum redakcji

Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zostanie nowym operatorem mostów zwodzonych na rzece Elbląg? Ratusz niedawno unieważnił przetarg na to zadanie. Teraz zamierza powierzyć je spółce miejskiej. 

 

W lutym Miasto rozpisało przetarg na obsługę dwóch elbląskich mostów zwodzonych, w ciągu ulic: Studziennej i Mostowej. Stanęła do niego tylko jedna firma. Jej oferta była jednak za droga i przetarg niedawno unieważniono.

 

Dziś (11 kwietnia) na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Elblągu pojawiło się ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy. Miasto chce powierzyć zadanie obsługi mostów Elbląskiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej. 

 

Do obowiązków nowego operatora, oprócz otwierania i zamykania mostów, należało będzie również utrzymaniem obiektów oraz terenu obejmującego plac wokół mostów tj. wszelkie dojścia do poszczególnych obiektów wraz z terenem zielonym oraz obiektów budowlanych tj. wieży sterowniczej, agregatowni i innych pomieszczeń związanych z obsługiwanymi obiektami.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Rzeka
  Poniedziałek, 11.04

  Czy dotychczasowi pracownicy będą mieć miejsca pracy ?? Czy będzie rekrutacja ?? Tam są pracownicy przez 24 godz Na na dobę jak to rozwiąże EPGK ? Czy wynajmą ochronę dla kontrolowania pracowników i co ze wsparciem dla bezpieczeństwa pracowników ? Czy zlecą to ochronie ?? Proszę o konkrety

 2. 2
  +13
  ~ observer
  Poniedziałek, 11.04

  Śmieci nie potrafią wywieźć ,a za obsługę mostów się biorą.

 3. 3
  +5
  ~ Alik
  Wtorek, 12.04

  Należy wyremontować nawierzchnie mostu i przywrócić ruch samochoów do 3,5t ,tak jak było zakładane.

 4. 4
  0
  ~ Hobbingers
  Wtorek, 12.04

  Jasne najważniejsze to przywrócenie mostu do ruchu samochodowego. Na terenie naszego Starego Miasta powinien być zakazany ruch samochodów. Każdemu bozia dała nóżki i umiejętność chodzenia, więc powinno się ten skarb używać. Stąd w tym terenie jedyne pojazdy, które mogą tam jeździć to tylko uprzywilejowane, dostawcze, wykorzystywane przez osoby niepełnosprawne oraz zamieszkujących w tej części miasta.

 5. 5
  --3
  ~ Morze
  Wtorek, 12.04

  Uwaga, Rzeka czegoś się boi!!!!!!

 6. 6
  +2
  ~ Rzeka
  Wtorek, 12.04

  Nie boję się baranie tylko chodzi mi o bezpieczeństwo pracowników oraz zachowania mniejsca pracy tych dotychczas pracowników którzy pracują u prywaciarza bo obecny użytkownik to prywaciarz myślał że jest monopolistą a tu zaskoczenie tyle lat był użytkownikiem w końcu na niego znalazł się sposób tylko chodzi mi o bezpieczeństwo i zachowanie miejsca pracy skoro tobie nie zależy to wogóle się nie wypowiadaj

 7. 7
  --1
  ~ Anty
  Wtorek, 12.04

  A co to prywaciarz?

 8. 8
  +2
  ~ BoTAK!
  Środa, 13.04

  Może w końcu ktoś ogarnie oświetlenie mostów... to jest urwa skandal, żeby tyle czasu było niesprawne. To samo Bulwar Z. Augusta - podziałało rok i uja, starczy, odpowiedzialni mają temat w d...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2027850151062