Poniedziałek, 16.05.2022, Imieniny: Andrzej, Malgorzata, Wienczyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Rusza siłownia MOSiR-u

19.01.2022, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rusza siłownia MOSiR-u
Fot. MOSiR

Szukasz atrakcyjnego miejsca do treningu w przystępnej cenie? Chciałbyś poprawić formę, ale nie masz sprzętu? Skorzystaj z nowej siłowni, która otwiera się na Lodowisku Helena w Elblągu. Kameralna atmosfera i wejście jedynie za 4 zł, to tylko część jej wielu atutów. 


To jest ten moment, aby przyspieszyć realizację postanowień noworocznych. Część z nich rzecz jasna dotyczy poprawy naszej sylwetki. W czasie wakacji chcemy bowiem z dumą pochwalić się swoimi osiągnięciami. Jeżeli tak jak inni planujesz stać się lepszą wersją siebie, odwiedź naszą siłownię. Znajdziesz tam wszystko to, co Ci będzie potrzebne. 


Siłownia MOSiR-u zlokalizowana jest w sali na parterze Lodowiska Helena. Dawna sala do tenisa stołowego zyskała więc nowe, odświeżone wnętrze i niezbędne wyposażenie treningowe. Mowa tu o sprzęcie cardio oraz siłowym. 


W strefie siłowej będzie można skorzystać z maszyn do ćwiczeń wszystkich partii mięśni: brzuch, plecy, nogi, klatka, barki, biceps i triceps. Na dodatek znajdziesz tam maszyny izolowane, sprzęt na wolny ciężar oraz różne inne akcesoria do treningu. W strefie Cardio posiadamy ergometr pływacki. Natomiast w centralnej części siłowni są dwa atlasy, na których wykonasz całościowy plan treningowy. Atutem lokalizacji jest także bliski parking i zaplecze sanitarne w budynku (szatnie i prysznic). 
Siłownia MOSiR-u będzie czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 17-21, natomiast w sobotę i niedzielę 8-20. Pojedyncze wejście to koszt tylko 4 zł. W tej cenie możesz korzystać z siłowni tyle ile chcesz, w godzinach otwarcia (tak, w weekend możesz być cały dzień). Jest również możliwość rezerwacji w tygodniu w godzinach 8-17 w kasie lodowiska, pod numerem 55 625 63 13.
A jeżeli chcesz ćwiczyć regularnie, możesz skorzystać z karnetu. Cena karnetu miesięcznego to 40 zł, a 3-miesięcznego to 100 zł.

 

Przyjdź i już teraz rozpocznij przygodę z treningiem. 


W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym z obiektów sportowych MOSiR. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów, zakrywanie ust i nosa w obiektach zadaszonych (poza zajęciami sportowymi) oraz o stosowanie się do poleceń obsługi, komunikatów zamieszczonych na terenie obiektów i wytycznych zawartych w aktualnie obowiązującym rozporządzeniu Rady Ministrów.

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ kij
  Czwartek, 20.01

  To MOSiR ma jakieś postanowienia noworoczne? Kto tę "siłownię" projektował, czyżby "harcerz" z "tancerzem" po awansie wewnętrznym? Czy Ci państwo z plakatu to są zatrudnieni w tejże "siłowni"? Jak się nie ma pojęcia i kwalifikacji dotyczących urządzania i doboru sprzętu, to lepiej się panowie "dyrektorzy" nie kompromitujcie, tak czy nie tak? A tak po za tym to nawet nie macie parkingu więc z czym startujecie?

 2. 2
  0
  ~ mi
  Czwartek, 20.01

  W końcu coś w bardzo fajnej cenie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9425938129425