Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zastępca dyrektora MOSiR-u nowym wiceburmistrzem Ostródy. Sprawdź, jakich zmian kadrowych dokonano w MOSiRze

02.12.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zastępca dyrektora MOSiR-u nowym wiceburmistrzem Ostródy. Sprawdź, jakich zmian kadrowych dokonano w MOSiRze
Fot. Archiwum UM Ostróda
Elblążanin Piotr Kowal, który przez cztery miesiące pełnił funkcję zastępcy dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu otrzymał wczoraj (01.12.) akt powołania na stanowisko wiceburmistrza Ostródy.
 
 
Piotr Kowal od wielu lat związany był ze sportem w Elblągu. Był m.in. trenerem siatkówki w IKS Atak. Jak informuje Urząd Miasto Ostróda: „Piotr Kowal jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie ukończył filologię polską - specjalizacja: komunikacja medialna. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Swoją karierę zawodową rozpoczął jako prywatny przedsiębiorca. W ostatnich latach pracownik samorządu elbląskiego, wicedyrektor MOSiR w Elblągu. Współrealizator wielu przedsięwzięć o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.”
 
Elblążanin od 2017 r. był kierownikiem Hali Widowiskowo-Sportowej przy al.Grunwaldzkiej, a od 1 sierpnia br. wicedyrektorem MOSiR-u.
 
 
W związku z przejściem do innego zakładu pracy dotychczasowy zastępca dyrektora MOSiR złożył rezygnację. Z dniem 30 listopada 2021 rozwiązana została umowa za porozumieniem stron. Z dniem 1 grudnia 2021 Adam Krause, dotychczasowy kierownik kompleksu obiektów basenowych, został zatrudniony na stanowisku zastępcy dyrektora
 
– mówiła Natalia Szrama, Główny specjalista ds. organizacji imprez i marketingu MOSiR-u.
 
 
Stanowskio kierownika kompleksu obiektów basenowych przejął Marcin Jezierski, dotychczasowy główny specjalista ds. technicznych.
 
Wraz ze zmianami kadrowymi w MOSiR pojawiła się pogłoska, że ponownie został zatrudniony były dyrektor tej instytucji Andrzej Bugajny. Ile w tym prawdy?
 
Andrzej Bugajny nie jest pracownikiem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks pracy z dnia 26 czerwca 1974r. (tekst jedn. D.U. z 2020r., poz. 1320 ze zm.). MOSiR w Elblągu i pan Andrzej Bugajny związani są cywilno-prawną umową zlecenie. W ramach umowy zleceniobiorca wykonuje czynności wspomagające działania związane z kompleksem obiektów sportów wodnych administrowanym przez MOSiR, m.in. dotyczące współpracy ze stowarzyszeniami i klubami sportowymi
 
– informowała Natalia Szrama.
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Oj jo joj
  Czwartek, 02.12

  Tylko stołki a obiekty cisza o tym. Stoją czasmi bez sensu.

 2. 2
  +3
  ~ LeoBen
  Czwartek, 02.12

  W siatkowke grał przyzwoicie… każdy jest kowalem swojego losu, a czasem trzeba wykorzystać okazje

 3. 3
  +1
  ~ Zatorzanin
  Piątek, 03.12

  Czy jego rodzina czyli tato mieszka na Zatorzu?!

 4. 4
  +1
  ~ kjm
  Piątek, 03.12

  A to ciekawe z tym awansem, czy czasami nie jest ten pan "szykowany" na następcę pana prezydenta w przyszłych wyborach samorządowych / bądź w 2027 roku - jeśli obecny prezydent ubiegać się będzie o reelekcję po raz ostatni /? Czy ten pan nie wstąpił do PSL-u, do którego należą Marszałek Województwa W-M mieszkaniec Ostródy i obecny prezydent Elbląga, a może to zbieg okoliczności?

 5. 5
  +4
  ~ kkk
  Piątek, 03.12

  Czy to ma znaczyć że "tancerz"w randze dyrektora ma nad sobą naddyrektora - byłego "dyrektora z zawodu dyrektor"?

 6. 6
  +3
  ~ kij
  Piątek, 03.12

  Awansów wewnętrznych ciąg dalszy, a czy ci panowie "harcerz"i specjalista posiadają predyspozycje na te stanowiska? Czy pan "harcerz"naprawdę sprawdził się w roli kierownika od basenów?

 7. 7
  0
  ~ KKK
  Piątek, 03.12

  Czy pan "halowy" ma awanse zapisane w genach? Czyż nie kończył PWSZ otrzymując licencjant z języka polskiego, a w UG uzupełnienie?

 8. 8
  0
  ~ :)
  Piątek, 03.12

  Każdy jest Kowalem swojego losu . Pozdrawiam wszystkich zawistników.

 9. 9
  +1
  ~ dobra rada
  Piątek, 03.12

  Trzeba było się uczyć na kowala. :)

 10. 10
  +2
  ~ stary nauczyciel
  Piątek, 03.12

  Powodzenia Piotrze! Nie daj się ześwinić partyjnym kumplom. Być przyzwoitym, to więcej niż dostać fotel. Rób dla ludzi co umiesz i lubisz a nie co członkowie i partia każe. trzymam kciuki! Ostróda , to miłe miasteczko, a problemy jak wszędzie. Empatia poprowadzi.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3373789787292