Niedziela, 29.01.2023, Imieniny: Franciszek, Zdzislaw, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Od Dębu Polskiego do Dębu Napoleona. Spacer historyczno-przyrodniczy

04.11.2021, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Od Dębu Polskiego do Dębu Napoleona. Spacer historyczno-przyrodniczy

W sobotę, 6 listopada, o godz. 10:00 spod Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7 wyruszy spacer szlakiem elbląskich pomników przyrody. Zapraszamy!


Spacer z Leszkiem Marcinkowskim, przewodnikiem PTTK jest ostatnim z wydarzeń towarzyszących wystawie „Świat natury w życiu i wyobraźni dawnych elblążan”, prezentującej kolekcję druków o tematyce przyrodniczej ze zbiorów zabytkowych Biblioteki Elbląskiej.

Licząca około 4 km trasa będzie wiodła od znajdującego się na Wyspie Spichrzów Dębu Polskiego do Dębu Napoleona w lapidarium przy ul. Sadowej. Podczas spaceru dowiemy się, jak rozwijało się zainteresowanie mieszkańców Elbląga naukami przyrodniczymi i otaczającą przyrodą, poznamy historie dotyczące elbląskich parków i przyrodników. Przewidywany czas trwania – ok. 2 godziny.Więcej informacji: (55) 625 60 13
 


Wydarzenia organizowane przez bibliotekę odbywają się w reżimie sanitarnym związanym z pandemią COVID-19, prosimy o stosowanie się do przepisów, m.in. o posiadanie maseczki zakrywającej usta i nos. Zadanie dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu Patriotyzm Jutra.
 

Biblioteka Elbląska

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.1074969768524