Wtorek, 26.10.2021, Imieniny: Ingi, Darii, Sambora
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Odnowa nawierzchni ul. Leszno w Elblągu

23.09.2021, 16:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Odnowa nawierzchni ul. Leszno w Elblągu

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że od 27 września br. (poniedziałek) planowane jest rozpoczęcie robót budowlanych w ramach zadania pn. odnowa nawierzchni jezdni i chodników ul. Leszno w Elblągu.
 

W pierwszym etapie prac wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu polegająca na zamknięciu dla ruchu odcinka ul. Leszno - od ul. Giermków do garaży. Na pozostałym odcinku ulicy wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy. Dojazd do ulicy Leszno odbywać się będzie przez ulice Szkolną i Janowską.
 

W związku z pracami drogowymi prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do oznakowania tymczasowej organizacji ruchu. Przepraszamy za utrudnienia. Wszystkie prace potrwają do listopada br.Wykonawcą robót będzie Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Kamyk
  Czwartek, 23.09

  Może wreszcie ktoś z włodarzy raczy pokazać się na ul.ŻEGLARSKIEJ,od 60lat zero kapitalnego remontu tylko tandetne łatanie,chodnik to praktycznie nie istnieje.

 2. 2
  +1
  ~ Maksyk
  Miesiąc temu

  rozpoczęli renowację nawierzchni przedłużenia ul.Janowskiej i do dnia dzisiejszego nie potrafią skończyć ani wjazdów na osiedle ,ani wjazdu na stację paliw Orlen - czy ktoś w ogóle panuje nad tym co się dzieje w tym mieście?

 3. 3
  0
  ~ Wituś dla Kosiniaka
  Miesiąc temu

  Czym bliżej wyborów aktywność Wróblewskiego rośnie. Dobrze i za to. Jest on głęboko wierzącym cudotwórcą i rozmnaża złotówki na wybory - do tej pory nawet nie zgadzał się na malowanie dodatkowego przejścia, czy naprawę 10m chodnika. Oby tendencja została utrzymana, tylko nie zatrudniajcie tej firmy od Fromborskiej bo się obydwa chłopiny zamęczą czekając na godzinę 15.

 4. 4
  0
  ~ Meksyk
  Miesiąc temu

  ~Maksyk - Tak czy owak, panuje nad tym Nowak. Przynajmniej tak mu się wydaje. Rządzi operator walca, albo nawet sam walec.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.