Poniedziałek, 18.10.2021, Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

W piątek uroczystość na Placu K.Jagiellończyka. Będą utrudnienia w ruchu

22.09.2021, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
W piątek uroczystość na Placu K.Jagiellończyka. Będą utrudnienia w ruchu

W piątek, 24 września, na Placu Kazimierza Jagiellończyka odbędzie  się uroczysty apel, podczas którego, w obecności najwyższych władz państwowych i wojskowych, odbędzie się wręczenie sztandaru wojskowego  16. Pułkowi Logistycznemu. W związku z przemarszem pododdziałów oraz defiladą przewidywane są utrudnienia w ruchu.
 

W czwartek, 23 września, w związku z próbą do uroczystości, od godz. 11.15  do godz.11.50 wyłączone z ruchu zostaną kolejno następujące ulice: Kościuszki (od parkingu przy cmentarzu), Agrykola, Górnośląska, Nowowiejska, Teatralna, Plac Jagiellończyka.

Próba do defilady zaplanowana w godz. 12.30-14.00 spowoduje utrudnienia w ruchu w okolicy Placu Kazimierza Jagiellończyka (ul. Płk. Dąbka – skrajny prawy pas jezdni, ul. Teatralna). Natomiast w  piątek, 24 września, utrudnienia w ruchu wystąpią w godz. 11.15 - 11.50 kolejno na ulicach: Kościuszki (od parkingu przy cmentarzu), Agrykola, Górnośląska, Nowowiejska, Teatralna, Plac Jagiellończyka. Defilada podczas uroczystości zaplanowana jest w godz. 13.30 - 13.50 w okolicy Placu Kazimierza Jagiellończyka (ul. Płk. Dąbka – skrajny prawy pas jezdni, ul. Teatralna).

Ponadto 24 września w godz. 6.00  – 16.00 wyłączona z ruchu zostanie ulica pomiędzy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” a Placem Kazimierza Jagiellończyka wraz z parkingami. Trasę przemarszu zabezpieczać będzie Policja oraz Żandarmeria Wojskowa. Przepraszamy za utrudnienia i serdecznie zapraszamy elblążan do udziału w tak ważnej dla nas uroczystość. Nie zabraknie wojskowego sprzętu i żołnierskiej melodii. 
 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Puzon
  Środa, 22.09

  Lepsze od sztandaru byłyby nowe pojazdy czy sprzęt komputerowy ...

 2. 2
  --2
  ~ iza
  Środa, 22.09

  ci zołnierze nie powinni defilowac ,tylko pilnowac naszej granicy z białorusią .

 3. 3
  +8
  ~ Twój email
  Środa, 22.09

  Uroczysty apel w obecności najwyższych władz państwowych ? Bardzo jestem ciekaw kogo z tej eilty zdecydują się przysłać do Elbląga : Schreiber, Hoffmann, Vogel, Müller, Kanthak, Schäffernacker, Wildstein, Kalkstein, Ast, Babinetz, Wassermann, Weber, Sellin, Schmidt, Rau, Arendt, Glenz, Paul, Schreiber - czy ci PiS- owscy działacze to na pewno Polacy? Bo jakoś tak ich nazwiska wybrzmiewają jak nazwiska kolegów kuzyna mojego dziadka z Wehrmachtu !!!

 4. 4
  0
  ~ Aso
  Środa, 22.09

  Do Iza.Dla Twojej wiadomości i spokojnosci żołnierze są tam już od dawna .Dobrze jest coś wiedzieć zanim się udzielisz w komentarzu.

 5. 5
  --2
  ~ Jebać PiS
  Środa, 22.09

  Chyba ktoś podłoży jakąś mała bombkę

 6. 6
  +3
  ~ szkodniki
  Czwartek, 23.09

  i znów zabawa trepów a później impreza z %, i po paru latach duża emeryturka, szkodniki

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.