Sobota, 4.12.2021, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Rusza kolejna edycja programu stypendialnego „Promocje”

19.09.2021, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rusza kolejna edycja programu stypendialnego „Promocje”

Rusza kolejna edycja programu stypendialnego „Promocje”, którego organizatorem jest Elbląskie Towarzystwo Kulturalne. W ostatnich latach program ten realizowany jest z wpływów z 1 % podatku przekazywanego na rzecz Towarzystwa jak i ze środków własnych ETK a kierowany do studentów uczelni artystycznych, młodych twórców (do 35 roku życia). 

W gronie naszych stypendystów znaleźli się m.in. Alicja Król, Miłosz Janiak, Magdalena Garbecka, Agnieszka Pietrzyk, Barbara Misiewicz, Karolina Kardas, Krzysztof Narodowski, Robert Furs.  Stypendium można przeznaczyć na m.in. realizację koncertu, wystawy, wydanie płyty czy książki ale też i na udział w kursach mistrzowskich czy festiwalach.

W tym roku wnioski o stypendia można składać do 30 września 2021 r.  a szczegółowy regulamin zamieszczony jest na Facebooku ETK jak i na stronie internetowej. Stypendia będą wręczone 18 października 2021 roku na Koncercie Donacyjnym, który też będzie okazją do podziękowania naszym darczyńcom, wolontariuszom i partnerom.

 

ETK

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0274660587311