Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Odnowienie pomnika Odrodzenia. Tym razem uda się znaleźć wykonawcę?

10.09.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Odnowienie pomnika Odrodzenia. Tym razem uda się znaleźć wykonawcę?

Miasto po raz kolejny szuka firmy, która zajmie się odnowieniem pomnika Odrodzenia. Na oferty chętnych czeka do 30 września.
 

Ratusz ogłosiło przetarg na odnowienie pomnika Odrodzenia i rewitalizację terenu wokół niego. To jeden ze zwycięskich wniosków budżetu obywatelskiego w 2020 r. 
 

Przedmiotem zamówienia jest remont pomnika „Odrodzenia” wraz z wymianą nawierzchni wokół pomnika znajdującego się na Placu Konstytucji w Elblągu. Zakres zamówienia obejmuje: remont cokołu pomnika, oczyszczenie pomnika, wymianę nawierzchni wokół pomnika, remont ławek parkowych, wykonanie i zamontowanie tablicy informacyjnej - czytamy w ogłoszeniu o przetargu. 
 

Na oferty chętnych Ratusz czeka do 30 września. Przypomnijmy. To już kolejne podejście do wyłonienia wykonawcy tego zadania. Poprzednie postępowanie zostało unieważnione ze względu na brak ofert. 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ lucyna
  Piątek, 10.09

  uprzejmie proszę nie zapomnieć o półhektarowej łące obok pomnika cukiernika pana Majkowskiego . Uważam ,że 20 lat to wystarczający czas dla niego ,by zdecydować sie co zrobić z tym placem w centrum miasta.

 2. 2
  +2
  ~ Robert
  Piątek, 10.09

  No właśnie, Tu dbacie o wizerunek a ten gość na wszystko ma wywalone.

 3. 3
  --2
  ~ Gnoom
  Sobota, 11.09

  Działka prywatna i będzie niezabudowana nic wam do tego Komuchy.

 4. 4
  +2
  ~ anatol
  Sobota, 11.09

  ~ Gnoom - czy jesteś adwokatem tego państwa od dzialki i ciastek Marysieńka ? Warto więc zglosic to pole w srodku miasta do dobrego pośrednictwa nieruchomości . Na pewno znajdą się chętni do kupna z poza elblaga , bo to atrakcyjny teren . Ciekawe co porabia obecnie urzednik .ktory sprzedał miejski teren niezgodnie z obowiazującymi wszystkich innych nabywców przepisami , czy pracuje nadal w administracji ? Sadząc po niektórych ostatnich transakcjach UM w Elblagu to ma pojetnych uczniów .

 5. 5
  +4
  ~ Aleksandra 12@
  Sobota, 11.09

  Panie " Gnoom" są paragrafy o urzytkach w miastach ,iż po "pewnym" czasie musi się odbyć albo zabudowa albo odsprzedaż .Więc niech Pan tak nie mówi bo widzę że mało Pan wie

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94780588150024