Piątek, 28.01.2022, Imieniny: Walery, Radomir, Karol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Odwiedzamy elbląskie ulice: Powstańców Warszawskich (odc. 52)

30.08.2021, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Odwiedzamy elbląskie ulice: Powstańców Warszawskich (odc. 52)
Fot. Adrian Sajko

Do końca wakacji będziemy codziennie prezentować różne ulice naszego miasta w ramach cyklu "Odwiedzamy elbląskie ulice". Pokażemy zarówno te mało znane, jak i te często uczęszczane przez elblążan i turystów. Jak obecnie się prezentują? Zapraszamy do obejrzenia naszych fotogalerii.

 

W naszym mieście są ulice znane wszystkim. Są i takie, które kojarzymy z nazw choć niekoniecznie kiedykolwiek tam byliśmy albo takie, których nazwy znają tylko nieliczny (czyli osoby przy nich mieszkające, taksówkarze i znawcy historii Elbląga).

 

Postanowiliśmy sprawdzić je wszystkie (a przynajmniej większość). Kwiecień i maj br. poświęciliśmy na stworzenie galerii do naszego cyklu. Jak prezentują się ulice, chodniki, budynki? Co znajduje się przy poszczególnych ulicach?

 

Dziś prezentujemy ulicę Powstańców Warszawskich.

 

Uwaga!

 

Zachęcamy do dzielenia się z nami zdjęciami elbląskich ulic sprzed lat! Jeśli macie zdjęcie ulicy, na której np. kiedyś mieszkaliście (lub Wasi rodzice, dziadkowie) i chcielibyście pokazać je na łamach naszego dziennika prosimy o przesłanie zdjęć na adres redakcja@info.elblag.pl - w tytule wpisując „Odwiedzamy elbląskie ulice”, a w treści podając nazwę ulicy, autora i rok zrobienia zdjęcia (a jeśli to możliwe okoliczności, w jakich zostało zrobione).

 

Poznawajmy wspólnie Elbląg!

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Ulica Powstańców Warszawskich ( zdjęć 40 )
Dodano: 2021-08-30 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Tak
  Poniedziałek, 30.08

  Dziwny cykl artykulow . O niczy . Nazwa ulicy i kilka zdjec. SLABOOO . Moze troche historii ,cos o zabudowie ,powstanie ulicy .

 2. 2
  0
  ~ kaT.
  Poniedziałek, 30.08

  Właśnie chodzi o to by mieszkańcy podzielili się informacjami o tych ulicach. Szczególnie ci, którzy tam mieszkali lub nadal mieszkają i pamiętają o różnych ciekawostkach i zdarzeniach związanych z daną ulicą. Tutaj ciekawe byłyby wspomnienia z okresu jak w okolicach tej ulicy przejeżdżały pociagi Kolei Nadzalewowej. To właśnie mieszkańcy mają pisać o tego typu sprawach, a nie redaktorzy. Oni natomiast zebraliby te różne ciekawostki i podsumowali efekty w specjalnym artykule na koniec tego cyklu.

 3. 3
  0
  ~ Nie dla idiotów
  Wtorek, 31.08

  To prawda, dziwny cykl artykułów. Wysililibyście się trochę info, żeby zajrzeć do historii tych ulic a nie ograniczacie się do wstawienia kilki zdjęć. Sam pomysł ciekawy, ale wykonanie żenujące.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94579696655273