Czwartek, 23.05.2024, Imieniny: Julia, Wieslawa, Helena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Za nami zlot zabytkowych samochodów i motocykli - zobacz zdjęcia

08.08.2021, 16:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami zlot zabytkowych samochodów i motocykli - zobacz zdjęcia
Fot. Adrian Sajko

Dziś (8 sierpnia), po raz kolejny w Elblągu, odbył się zlot zabytkowych samochodów i motocykli. Klasyki można było podziwiać w dwóch miejscach!


Najpierw zabytkowe samochody i motocykle "zablokowały" parking przy McDonalds przy Grunwaldzkiej. Następnie zabytkowe pojazdy pojechały na dziedziniec Muzeum Archeologiczno-Historycznego.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Galeria / Za nami zlot zabytkowych samochodów i motocykli ( zdjęć 127 )
Dodano: 2021-08-08 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Maniek
  Niedziela, 08.08

  Super impreza

 2. 2
  0
  ~ MIESZKANIEC
  Niedziela, 08.08

  A mojej Warszawy nie było

 3. 3
  +2
  ~ GRATY DAJĄ RADĘ
  Niedziela, 08.08

  Skarb Narodu muzeum zaprasza. Macie niedosyt klasyków, więc wpadnijcie do nas. Muzeum klasyków w dawnej fabryce FSO w Warszawie, jest co oglądać i dużo rarytasów np. Syrena Laminat. https://muzeumskarbnarodu.pl Więcej na facebooku - https://www.facebook.com/skarb.narodu/

 4. 4
  --8
  ~ Grand Covidus Sum.
  Poniedziałek, 09.08

  Miałem olbrzymią ochotę obejrzeć te eksponaty, bo to przecież też nasza historia. Ale nie wszedłem na teren wystawy pod Muzeum, gdyż zwyciężył rozsądek i dbałość o zdrowie. Albowiem kiedy zobaczyłem tam dość liczne zgromadzenie osób, które niestety nie dostosowało się do nakazowp sanitarnych i praktycznie nikt nie miał nałożonych maseczek musiałem zrezygnować z tej atrakcji. A przecież w tej sytuacji to wymóg podstawowy i nie podlega żadnym złagodzeniom. Z tych też powodów nie widzę możliwości, aby można było uczestniczyć w zapowiadanych Dniach Chleba. Tam bowiem dopiero przy tej bezmyślności naszych rodaków będzie istniało ogromne źródło zarażenia covidem. No cóż gratuluję wszystkim antycovidovcom, antyszczepionkowcom i innym bezmózgowcom ich niezłomnej postawy doprowadzającej do zniszczenia normalności i skutecznego zablokowania warunków pozwalających na powrót do czasów przedcovidowych.

 5. 5
  +4
  ~ Rambo 11
  Poniedziałek, 09.08

  Super imprezka fajnie że nie było tam tych matołów na szlifierkach którzy nie wiadomo czemu gazują dojeżdżając do skrzyżowania pewnie chcą na siebie zwrócić uwagę a tu *** każdy zamyka szybę bo tak smrodzą-jak najwięcej takich zlotów.

 6. 6
  +1
  ~ Do@Grand coś tam
  Poniedziałek, 09.08

  Słuchaj Kartofla , oglądaj KurVizje TVPiS , Niedzielski zawsze Ci tam prawdę powie, nie wychodzi z domu, bój się., Covidioto

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1335611343384