Wtorek, 20.10.2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Nie skorzystasz, bo zepsuli

16.10.2020, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nie skorzystasz, bo zepsuli

Od dłuższego czasu na niektórych miejscach odpoczynku stworzonych dla rowerzystów można skorzystać także ze stacji naprawczych dla naszych jednośladów. Te przydane urządzenia umożliwiają w razie potrzeby wykonanie najpotrzebniejszych napraw, od regulacji do wymiany opon. W Elblągu na trasie Green Velo są trzy takie stacje, tj. przy ul. Stawidłowej, przy ul. Kościuszki oraz w Bażantarni.
 

Niestety w ostatnim czasie wszystkie stacje padły łupem wandali, którzy obcinają niektóre elementy wyposażenia. Już po raz czwarty niszczą nie tylko wspólne mienie, ale i uniemożliwiają rowerzystom przeprowadzenie koniecznych napraw.
 

Wandale zniszczyli także do tej pory: elementy oznakowania nowych szlaków miejskich, ławkę solarną mającą służyć do ładowania telefonów (na Bulwarze Zygmunta Augusta), dwa automaty do wydawania karmy dla ptaków w Parku Traugutta. Wszystkie zniszczenia zostały naprawione lub uzupełnione. Koszty napraw są niemałe, a pieniądze wydane na ich usunięcie można by przeznaczyć na inne cele, służące mieszkańcom i turystom.

 

Elblążanie, prosimy Was o pomoc i reagowanie. Informujcie Policję lub Straż Miejską jeżeli widzicie przypadki dewastacji miejskiej infrastruktury!

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Zniszcza
  4 dni temu, Piątek, 16.10

  Bo w Elblągu mieszka zbieranina takich co im słoma z butów wystaje. Niszczą wszystko ,po prostu mandaty powinny iść o dwa zera w górę. Raz zapłaci otrzezwieje .

 2. 2
  +8
  ~ tańszy wariant
  4 dni temu, Piątek, 16.10

  Może by tak ktoś "mądry" wpadł na pomysł aby takie miejsca były usytuowane pod okiem monitoringu lub specjalnych kamer - będzie taniej niż poprawianie po genetycznie wschodnim patriocie lokalnym ale doskonałym elektoracie swojaków. Można myśleć zamiast chwalić się "dokonaniami" rodaków z 1947.

 3. 3
  +6
  ~ Patologia elbląska
  4 dni temu, Piątek, 16.10

  nic nie montować , nie modernizować . Jak zepsute, osrane, połamane , zniszczone wtedy jest dobre. Elbląska gimbaza niszczy wszystko. Policja , Śtraż Miejska , władze miasta nie reagują > Szkoda naszych pieniędzy na to.

 4. 4
  +12
  ~ Stoicki Obserwator
  4 dni temu, Piątek, 16.10

  Pomyśleć, co to będzie po rewitalizacji Dolinki, gdy tam pojawi się nowy sprzęt. Łyczek Specjalka na nowej ławce, obowiązkowy okrzyk "Olympia to pany!" i butelką oczywiście j*b o ziemię zamiast do śmietnika. A potem, jak małpa "uwiesić się" na nowym sprzęcie byle tylko coś ułamać i zniszczyć, żeby "inni też nie mieli rozrywek". Apeluję do władz o więcej patroli i bezwzględności. Skoro mentalnie nie da się ucywilizować tej patolki to pozostaje tylko kijem i pałą.

 5. 5
  --2
  ~ wuj onkel
  4 dni temu, Piątek, 16.10

  nie wierzę ,że takie debile mieszkają w Elblągu , to musieli być " ludzie " z olsztyna

 6. 6
  +4
  ~ Rebecca A. B.
  3 dni temu, Piątek, 16.10

  Patologiczne miasto. Całe szczęście, że już tam nie mieszkam...

 7. 7
  +3
  ~ Observer
  3 dni temu, Sobota, 17.10

  To ssmo bedzie po modernizacji Dolinki. Tam nie potrzena zadnych placow zabaw. Poprawic alejki, naprawc schody, postawic lawki i koniec. Elblag to w wiekszosci niziny spoleczne. Wyznawcy PiSlamu i Kurwinisci. Obroncy weielkiej polski. Posiadacze kundlow, ktore obsryyywwają trawniki bez uprzatniecia przez ich właścicieli.

 8. 8
  0
  ~ Heniek
  3 dni temu, Sobota, 17.10

  Należało zainstalować kamery, wszędzie są a tam gdzie trzeba nie ma. Na skrzyżowaniu z ulicą Nowowiejskią naliczyłem 10 kamer -absurd

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0108189582825