Sobota, 26.09.2020, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Malborku

29.06.2020, 14:47:14 Rozmiar tekstu: A A A
Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Malborku
Fot. nadesłane

W miniony weekend kajakarze z UKS „Silvant Kajak Elbląg” wraz z kanadyjkarzami z PKS „Korona Elbląg” wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Malborku.

Krzysztof Kulma ze znaczną przewagą zajął pierwsze miejsce w kategorii K-1 1000 m chłopców oraz drugie miejsce z partnerem Mateuszem Romanowskim w kategorii K-2 500 m młodzików. Mateusz na jedynce zajął 8 miejsce w finale. W kategorii dzieci dziewczynek na 500 m Inez Łaskowska zajęła trzecie miejsce a tuż za nią wpłynęła Paulina Oiliariu. Filip Kozak w swoim wyścigu wpadł do wody. Filip był najmłodszym zawodnikiem na zawodach. Damian Kwiatkowski - trzykrotny złoty chłopak na 1000 m i 500 m na jedynce i z Sebastianem Głowackim na 500 m. Na trzeciej pozycji w tym samym biegu wpłynęła nasza osada Mikołaj Kot i Szymon Różalski. Czwartą osadą był Bartosz Aleksandrowicz i Cyprian Tocha. Nasza młodziczka Julia Kot stanęła na podium na pierwszym miejscu na 1000 m.

Młodzicy kanadyjkarze: Patryk Stasiełowicz zdobył złoty medal w kategorii C-1 1000m, Dominik Kampiński zajął drugie miejsce, a na trzeciej pozycji wpłynął Jaś Brykalski. W kategorii Open: Nikodem Stańczewski zdobył brązowy medal na 500 m w C-1.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników.

 


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.