Piątek, 27.11.2020, Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wirtualne derby Elbląga. Concordia zagra z Olimpią!

11.04.2020, 10:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wirtualne derby Elbląga. Concordia zagra z Olimpią!

Dziś, w sobotę, 11 kwietnia dojdzie do derbów Elbląga. Na przeciwko sobie staną Concordia i Olimpia, które rozegrają na wirtualnej murawie pojedynek w grze FIFA20 na platformie Xbox. Spotkanie będzie można obserwować na You Tubie wykupując bilet. Całość środków zebranych ze sprzedaży biletów przekazana zostanie elbląskim służbom, m.in. Szpitalowi Miejskiemu im. Jana Pawła II w Elblągu, które stoją na pierwszej linii frontu w walce z epidemią koronawirusa.

 

Mimo wyśmienitej, słonecznej pogody za oknami, piłkarzom nie jest dane rozgrywać ligowych meczów, ani nawet trenować. Patrząc na terminarz Concordia na dzień dzisiejszy miałaby za sobą 23 kolejki w III lidze. Niestety panująca od miesiąca epidemia sprawiła, że piłka nożna musiała usunąć się w cień. Obecnie priorytetem jest walka z koronawirusem, który sparaliżował życie w wielu krajach.

Na pierwszej linii frontu w tej nierównej walce stoją służby medyczne, ale także wszyscy ci, którzy pilnują porządku na ulicach. W związku z docierającymi do nas apelami o pomoc, m.in. dla lekarzy i personelu ze Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu, łączymy siły i wspólnie z Olimpią Elbląg organizujemy charytatywny mecz. W wirtualnych derbach Elbląga spotkamy się z naszym rywalem zza między. Dochód z biletów zostanie w pełni przeznaczony na pomoc naszym lokalnym bohaterom ryzykującym swoje życie.

W przedświąteczną Wielką Sobotę (11 kwietnia) o godz. 14:00 dojdzie do meczu Concordii z Olimpią. W pojedynku w grze FIFA20 na platformie Xbox, zmierzą się zawodnicy obu klubów. Concordię reprezentować będą Rafał Lisiecki i Bartosz Danowski. Wirtualną areną będzie stadion przy Agrykola, na którym otwarte zostaną wszystkie trybuny.

Ceny wejściówek przedstawiają się następująco:

e-ŁUK - 10zł
e-D (GOŚCIE) - 10 zł
e-A1/A2 - 20zł
e-B1/B2/B3 - 20zł
e-VIP - 50zł


Wejściówki można już nabywać drogą internetową za pośrednictwem serwisu www.bilet.pax.pl. Sprzedaż biletów potrwa do soboty, 11 kwietnia do godz. 11:00.


Liczymy na Wasze wsparcie z wirtualnych trybun! Oglądając Wirtualne Derby Elbląga wspieracie wszystkich tych, którzy walczą z epidemią!

 

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Kibic
  Czwartek, 09.04

  11 lutego ?

 2. 2
  --2
  ~ fiki miki
  Czwartek, 09.04

  Pan Boniek ogłosił że z końcem czerwca wygasza projekt Akademia Młodych Orłów, jaki PZPN prowadził wspólnie z wojewódzkimi związkami i samorządami. Funkcjonowało 30 ośrodków AMO. A więc tak szumnie powołana Sportowa Szkoła nr 3 przestaje istnieć? Radni niech się teraz tym zajmą. No i w Elblągu tylko liga amatorska.

 3. 3
  0
  ~ Miki fiki
  Czwartek, 09.04

  Ale widać tępy jesteś fiki miki. Piszesz o czymś o czym pojęcia nie masz. Albo po gimnazjum jesteś albo PO. Przeczytaj sobie co TO jest AMO? AKADEMIA MOBILNYCH ORŁÓW! TO PROJEKT PZPN. NIC NIE MA WSPOLNEGO ZE SZKOLAMI.

 4. 4
  +3
  ~ wicia
  Czwartek, 09.04

  @~ Miki fiki ~ oj chłopie chłopie jak nie wiesz to nie obrażaj innych. Jeszcze raz tylko dla ciebie. .. Zarząd PZPN postanowił dziś zawiesić program Akademia Młodych Orłów, za to wzmocni Mobilną AMO. .. Och ty nieporadny

 5. 5
  --3
  ~ Poradny do Wicia kicia
  Czwartek, 09.04

  Widok Ty też z PO? Jak jesteś za fiki miki to wytłumacz co ma AMO WSPÓLNEGO ze szkołami? Znawca się znalazł....porządny...hahaha Uslyszales coś od kolegi po gimnazjum i chcesz zabłysnąć...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1446580886841