Środa, 3.06.2020, Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Stypendia przyznane na odległość

08.04.2020, 17:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Stypendia przyznane na odległość

Mieli je otrzymać dziś podczas uroczystości, która jak co roku odbywa się w Urzędzie Miejskim. Jednak z konieczności zostali poinformowani o przyznaniu wyróżnienia na odległość. Mowa o stypendiach na wyrównywanie szans edukacyjnych dla uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych.

 

Prezydent Elbląga przyznał takie stypendium 88 wyróżniającym się uczniom elbląskich szkół. Stypendium na wyrównywanie szans przyznawane jest za wysokie wyniki w nauce oraz sukcesy edukacyjne osiągnięte w szkole. O przyznanie stypendium mogli ubiegać się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej średnią ocen 5,20 z obowiązkowych zajęć edukacyjnych.

W gronie stypendystów trzy uczennice uzyskały najwyższą z możliwych średnią, czyli 6,0. To Oliwia Bednarczuk, Marta Hajdukiewicz i Matylda Chyłkowska. Wszystkim gratulujemy!

Wysokość jednorazowego stypendium wynosi od 240 zł do 320 zł. W budżecie miasta na ten cel w 2020 roku przeznaczono kwotę w wysokości 60 000 zł.


Uczniowie, którzy otrzymali stypendium: ZOBACZ LISTĘ WYRÓŻNIONYCH

 

Materiał filmowy


- Drodzy uczniowie, serdecznie gratuluję Wam znakomitych wyników. Tak świetne rezultaty świadczą nie tylko o ciężkiej i wytrwałej pracy, ale są również świadectwem pracowitości i odpowiedzialności.

- Mam nadzieję, że stypendium stanie się dodatkową zachętą do podejmowania coraz to trudniejszych wyzwań. Życzę, aby dotychczasowe osiągnięcia były źródłem twórczych poszukiwań i inspirowały do nowych pomysłów. Składam gratulacje i życzę wszystkim dalszych sukcesów – napisał Witold Wróblewski prezydent Elbląga w liście skierowanym do uczniów-stypendystów

 

UM w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Kiedy
  Środa, 08.04

  Czekamy na maseczki radni i prezydencie . Inne MIASTA juz rozdaja mirszkancom. WSTYD urzędnicy w Elblągu.

 2. 2
  +2
  ~ hojny pan
  Czwartek, 09.04

  Za taką kasę to nawet szczepionkę na wirusa wynajdą- 20 zł miesięcznie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.