Sobota, 26.09.2020, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Bieg Piekarczyka odwołany!

26.03.2020, 12:37:08 Rozmiar tekstu: A A A
Bieg Piekarczyka odwołany!

Zaplanowany na niedzielę, 31 maja, Bieg Piekarczyka niestety w tym roku nie odbędzie się. Powodem tej decyzji jest wprowadzenie stanu epidemii w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem oraz dużym wzrostem zachorowań na COVID-19 w całej Polsce.


Elbląski Uliczny Bieg Piekarczyka to jedna z największych imprez sportowych w naszym mieście. Co roku ściąga setki miłośników biegania z naszego miasta  i regionu, jak i innych miast z kraju i zagranicy.   Równie wielkim zainteresowaniem cieszy się wśród najmłodszych biegaczy.


– W obliczu trudnej sytuacji, która nas wszystkich dotknęła, podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznego Biegu Piekarczyka. Organizacja tego wydarzenia nie jest możliwa w momencie, gdy zmagamy się z tak wielkim zagrożeniem

 

– mówi Andrzej Bugajny, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu

 

. – W zasadzie imprezę mieliśmy zapiętą na przysłowiowy ostatni guzik. W tym miejscu dziękujemy wszystkim naszym partnerom, którzy od lat wspólnie tworzą to wydarzenie sportowe i tym razem gotowi byli do pracy przy współorganizacji tego przedsięwzięcia. Myślę że najrozsądniej będzie, abyśmy ten trudny czas przeczekali w domach, w możliwie jak największej izolacji, po to aby uchroni siebie i swoje rodziny przed skutkami epidemii. Mamy nadzieję na spotkanie podczas przyszłych biegów i innych imprez sportowych w naszym mieście.

 

Zwrot opłat startowych


Wszyscy zawodnicy, którzy zarejestrowali się i dokonali płatności zarówno za udział w biegu, jak i koszulkę techniczną, otrzymają zwrot pieniędzy. Więcej informacji uczestnicy otrzymają w specjalnej wiadomości e-mail informującej o odwołaniu imprezy. Nie ma natomiast konieczności dodatkowego zgłaszania rezygnacji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: imprezy@mosir.elblag.eu.


Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ kiki
  Czwartek, 26.03

  MOSiR nie tylko pisze ale i zdjęcia wykonuje ...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.