Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Miasto sprzedało działkę przy ul. Okólnik za 670 tys. zł

16.01.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Miasto sprzedało działkę przy ul. Okólnik za 670 tys. zł
Fot. archiwum redakcji/zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Za blisko 670 tys. zł miasto sprzedało działkę na ul. Okólnik. Na terenie o blisko o powierzchni 1 hektara w przyszłości ma powstać zabudowa jednorodzinna.

Wszystko wskazuje na to, że w ciągu kilku najbliższych lat na położonej na obrzeżach Elbląga powstanie kolejna zabudowa. Miasto właśnie sprzedało znajdującą się tam działkę budowlaną.

Przetarg na tę nieruchomość odbył się w tym tygodniu. Jej cena wywoławcza wyniosła 663 tys. zł (netto). Ostatecznie teren o powierzchni 1 hektara został sprzedany za 669 tys. 630 zł (netto) osobie prywatnej.

To kolejne podobna transakcja w ostatnim czasie. Pod koniec ubiegłego roku. Pod młotek poszedł budynek byłego dworca Elbląg-Zdrój wraz z terenem o powierzchni 1,4 tys. m kw. Za tę nieruchomość miasto otrzymało 610 tys. zł.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Ed
  Czwartek, 16.01

  No i fajnie z tego tylko mozna się cieszyć bo dzialka leżała obłogiem A w Elblągu i okolicach brak domkow jednorodzinnych do kupna. Będą się sprzedawały jak świeże bułeczki ;)

 2. 2
  +3
  ~ Działka
  Czwartek, 16.01

  Fajna działka i duża pod zabudowę dla dewelopera jest przy pętli na Al odrodzenia zaraz za strzeżonym parkingiem. Facet prywatnie sprzedaje ma na płocie wywieszone Sprzedam gdzie kiedyś miał meble tapicerowane. Terenu tam jest od groma. Mozna się tym zainteresować bo też fajne miejsce do mieszkania.

 3. 3
  0
  ~ Która Działka
  Piątek, 17.01

  @Działka - o której działce mowa? Tej na której kończy budować budynek Przemysłówka czy z parkingiem strzeżonym na którym powstać ma Netto?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.