Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

ZKM Elbląg. Umowy z nowymi przewoźnikami podpisane

08.08.2019, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
ZKM Elbląg. Umowy z nowymi przewoźnikami podpisane

W piątek, 2 sierpnia 2019 w siedzibie Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu podpisana została umowa z Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. na świadczenie usług przewozowych w elbląskiej komunikacji miejskiej na liniach nr 10, 13, 30 i 31.
 

Przedstawiciele nowego operatora, zobowiązali się do wprowadzenia do obsługi linii pięć pojazdów hybrydowych. Wszystkie docelowe autobusy będą charakteryzowały się niskim wejściem, a także zostaną wyposażone w System Elbląskiej Karty Miejskiej.
 

Natomiast w środę, 7 sierpnia podpisana została umowa z Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej w Elblągu sp. z o.o. na świadczenie usług przewozowych na liniach nr 11 i 17.
 

Elbląska Spółka wprowadzi do obsługi powierzonych umową linii 10 autobusów marki Mercedes, charakteryzujących się niskim wejściem i posiadające urządzenia Systemu EKM.

Przygotowanie i podpisanie nowych umów stało się koniecznością, po nagłym wycofaniu się ze świadczenia usług przewozowych, dotychczasowego operatora na ww. liniach.
 

ZKM w Elblągu informuje jednocześnie, że już w przyszłym tygodniu (tj od 12.08.2019) do obsługi  linii nr  10, 11, 13, 17, 30 i 31 zostaną skierowane autobusy wyposażone w urządzenia do sprzedaży i kasowania biletów, w tym również do wnoszenia opłaty za przejazd za pomocą Elbląskiej Karty Miejskiej.
 

Michał Górecki
Kierownik Sekcji Organizacji Przewozów
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ iii
  Czwartek, 08.08

  ok. A kto zainteresuje się kierowcami z Warbusa. Czy wszyscy znajdą zatrudnienie u nowych starych przewoźników??

 2. 2
  +4
  ~ Znowu
  Czwartek, 08.08

  I znowu solarium zamiast klimy taka jest w Elblągu komunikacja. Dlaczego nie zmuszono by wdzystkie pojazdy byly z klima i niskopodłogowe . Czy naprawdę w tym zkm pracują ludzie bez wyobraźni i z czasów PRL. Ogarnijcie się wreszcie jest 2019 rok.

 3. 3
  +2
  ~ Nie
  Czwartek, 08.08

  Walić na takie podejście do nas pasażerów będą nadal spacery,rower a wy straty i puste jazdy. Obecnie klimatyzacja i wygody to podstawa a nie to darmoea komunikacja. A co z tramwajami bo cisza, nadal jazgot i jazda złomem konstal.

 4. 4
  +1
  ~ Górecki wie lepiej
  Czwartek, 08.08

  Gørecki wie lepiej. On wybitny specjalista od komunikacji. Się chwali. A ci co zostało z Warbusa na lodzie ? ZKM to spółka z o.o. więc za nic nie odpowiada :)

 5. 5
  +1
  ~ gru
  Czwartek, 08.08

  Ci z Warbusa pracę już sobie znaleźli u innych przewoźników, którym kierowców też brakuje.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.74937295913696