Środa, 12.08.2020, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Browarna i Robotnicza zyskają nowe szyldy

22.07.2019, 16:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Browarna i Robotnicza zyskają nowe szyldy

Elbląg wygrał facebookowe głosowanie w konkursie :DobryZnak, organizowanym przez Stowarzyszenie Traffic Design i firmę McCANN Worldgroup. Dzięki głosom mieszkańców sześć sklepów i lokali usługowych, cztery przy ul. Browarnej i dwa przy ul. Robotniczej zyska estetyczne szyldy. Ich oficjalna prezentacja będzie miała miejsce podczas wernisażu, który odbędzie się 30 lipca (wtorek) o godz. 12.00.
 

Wernisaż będzie miał formę spaceru kuratorskiego, podczas którego osoby projektujące znaki opowiedzą więcej o procesie ich tworzenia, dostosowania do charakteru firmy i otoczenia. Spacer rozpocznie się przy Sklepie wędkarskim „Spławik" przy ul. Browarnej 32 (vis-à-vis ZKM/zajezdni tramwajowej).
 

Ponieważ nowe szyldy zaprojektowane przez fachowców mają być nie tylko wizytówką firm, ale również dobrym przykładem, jak powinna wyglądać estetyczna reklama, do udziału w wydarzeniu zapraszamy właścicieli elbląskich firm reklamowych i chętnych przedsiębiorców, którzy będą mogli podpatrzeć dobre praktyki.
 

Spacer zakończy się spotkaniem w Pałacyku Zacisze przy ul. Zacisze 2, gdzie będzie możliwość porozmawiania ze specjalistami z firmy Trafic Design o sztuce reklamy i całej akcji :DobryZnak realizowanej z powodzeniem w kilku miastach w Polsce.

 

UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ wrazliwynasztuke
  Wtorek, 23.07

  Czy estetyczne to się okaże. Ocenimy.

 2. 2
  0
  ~ Tutaj
  Sobota, 27.07

  Ale ten sklepik ul.browarna i ul.plywacka to powinien mieć non stop kontrole policji i straży miejskiej. Całymi dniami stoją tzw smakosze piwska i gorzaly. Krzyki i awantury oraz stłuczenie butelek to nagminne.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.