Środa, 23.10.2019, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Rosjanin w volvo miał ponad 6 tys. paczek papierosów

04.07.2019, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rosjanin w volvo miał ponad 6 tys. paczek papierosów
fot. nadesłane

Rosjanin przekraczający granicę przez przejście w Grzechotkach zapakował w swoim samochodzie ponad 6 tys. paczek papierosów.
 

Mieszkaniec Obwodu Kaliningradzkiego do odprawy celnej zgłosił się 28 czerwca br. około południa.  podróżując samochodem Volvo XC90. Z pasów odpraw pojazd został skierowany przez funkcjonariuszy celno-skarbowych do sprawdzenia w Budynku Kontroli Szczegółowej.
 

Tam podejrzenia, że w samochodzie jest kontrabanda potwierdziła niezawodna Lora – pies służbowy. Jak się okazało w trakcie rewizji pojazd został kompletnie przebudowany by służyć do jednego celu – ukrycia jak najwięcej papierosów.   Po przeliczeniu było ich aż 6345 paczek.   
 

W tej sytuacji podróżnemu przestawiono zarzut przemytu oraz wystąpiono o zakaz wjazdu do Polski przez najbliższe 3 lata. Porozkręcany samochód trafił zaś na parking depozytowy.

To ujawnienie to jest to drugi wynik w historii przejścia granicznego w Grzechotkach w ruchu osobowym . Pierwsze miejsc nadal dzierży Opel Vivaro z 2011r. z 7200 paczkami papierosów.
 

 

podinsp. Ryszard Chudy

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ dope
  Czwartek, 04.07

  Polakowi zabraliby samochód.

 2. 2
  +3
  ~ Nieznany
  Czwartek, 04.07

  Celnicy zawsze mówią że Rosjanie wogule nie przemycają papierosów kiedy tylko jest się na przejściach to pod kanałem stoją polskie samochody A Rosjanie zjeżdżają z pasa odprawy normalnie brak słów na naszych celników

 3. 3
  +6
  ~ Przepis
  Czwartek, 04.07

  Jeśli zlapano kogos na tym ze pojazd sluzyl do popelnienia przestępstwa, jest pojazd konfliskowany. Tyle w temacie ,a nie ma że ruski czy inny . Bandzior jest bandzior .

 4. 4
  +5
  ~ frodo
  Czwartek, 04.07

  wot maładiec!!!!!!!!!!!

 5. 5
  +2
  ~ Naruczgraż
  Czwartek, 04.07

  Co to za inwalida ortograficzny, który napisał, że "Rosjanie wogule nie przemycają papierosów". Ludzie jak coś chcecie publicznie skomentować to nie ośmieszajcie się błędami ortograficznymi, bo po pierwsze nie można takiego komentarza traktować poważnie, a po drugie wskazuje to na lekceważenie innych. Dlatego też zanim coś wydukasz to sprawdź to w słowniku ortograficznym, a wtedy napisałbyś to słowo poprawnie to jest w ogóle.

 6. 6
  +1
  ~ tarantino
  Czwartek, 04.07

  Przecież jest autokorekta i zawsze podkreśla błędne słowo ale nawet nie chce się temu komuś podkreślenia zmienić albo w co nie wierze nie ma o tym zielonego pojęcia...

 7. 7
  0
  ~ vat
  Czwartek, 04.07

  i tak właśnie wygląda ruch przygraniczny /w obie strony/.

 8. 8
  0
  ~ Bonbon
  Czwartek, 04.07

  A na rynku tylko wypatrują kogo by zapytać: papieroski, papieroski?

 9. 9
  +1
  ~ kkk
  Czwartek, 04.07

  Jak kogoś pouczasz, to dobrze byś samemu pisał bez błędów. Co to za inwalida ortograficzny, który napisał, że "Rosjanie wogule nie przemycają papierosów". Ludzie jak coś chcecie publicznie skomentować, (przecinek) to nie ośmieszajcie się błędami ortograficznymi, bo po pierwsze nie można takiego komentarza traktować poważnie, a po drugie wskazuje to na lekceważenie innych. Dlatego też (przecinek), zanim coś wydukasz, (przecinek) to sprawdź to w słowniku ortograficznym, a wtedy napisałbyś to słowo poprawnie, (przecinek) to jest w ogóle. Trzy przecinki to jeden błąd ortograficzny. Co za inwalida ortograficzny.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.