Piątek, 7.08.2020, Imieniny: Dorota, Konrad, Kajetan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Rusza Akcja "Uwolnić ul. Stary Rynek"

30.06.2019, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rusza Akcja "Uwolnić ul. Stary Rynek"
fot. nadesłane

Chcemy, aby Stare Miasto było najczęściej odwiedzanym miejscem spacerowym w Elblągu. Dlatego już po raz trzeci, w okresie od 17 czerwca do 31 sierpnia „uwalniamy” ul. Stary Rynek dla artystów (muzyków, plastyków), twórców kultury, animatorów oraz każdej uzdolnionej osoby, która chciałby pokazać swój talent szerszemu gronu odbiorców, a przy okazji zebrać do przysłowiowego „kapelusza” parę złotych.
 

Warunki udziału są proste: wystarczy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy.


REGULAMIN
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Wypełnione formularze można składać mailowo: dpkit@umelblag.pl lub osobiście w Ratuszu Staromiejskim, (Stary Rynek 25), pok. 103.


Zachęcamy do udziału w Akcji!

Nie może Was zabraknąć na Elbląskiej Starówce w to lato!

 

UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 5

%80.0 %20.0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Najpierw
  Niedziela, 30.06

  Uwolnic stary rynek od zaparkowanych nieprawidlowo samochodow. Ce stare miasto zestawione złomem. A parkingi obok puste.

 2. 2
  +11
  ~ Przemek
  Niedziela, 30.06

  Moim zdaniem powinno byś więcej takich miejsc co można zjeść na dworze latem czy piwo wypić lody zjeść jak w Toruniu Krakowie czy Warszawie

 3. 3
  +11
  ~ Bonbon
  Niedziela, 30.06

  Głupawa nazwa akcji. "uwolnić ulicę"?

 4. 4
  +10
  ~ RodemzElbląga
  Niedziela, 30.06

  To już naprawdę nie jest śmieszne, gdy czytam zaproszenie do ożywienia i uatrakcyjnienia życia w naszym mieście, w którą włącza się Urząd Miejski, tytułując akcję "Uwolnić Stary Rynek", a redakcja popełnia niewybaczalnego "babola" i podaje tytuł "Uwolnić UL. Stary Rynek". Redakcjo, czy to naprawdę ponad wszelkie wasze umiejętności zapamiętać, że w Elblągu nie ma ulicy Stary Rynek, natomiast jest Stary Rynek, który ma kształt ulicy????

 5. 5
  +8
  ~ Magma
  Niedziela, 30.06

  Niech jeszcze organizatorzy przywołaja przysłowie o kapeluszu, bo to sie kupy nie trzyma. "Do przysłowiowego kapelusza" co to znaczy ?

 6. 6
  +4
  ~ wer
  Poniedziałek, 01.07

  do kapelusza znaczy bez podatku babcia jak pietruchę opyla na ulicy musi płacić artyści jako te niebieskie ptaki nie muszą

 7. 7
  +7
  ~ Ściemnianie
  Poniedziałek, 01.07

  uwolnić Bulwar od głupoty czyli braku zainteresowania nim ze strony rządzących

 8. 8
  +2
  ~ Kamil
  Poniedziałek, 01.07

  Moim zdaniem elbląg żeby przyjść turystów i mieszkańców na starówkę trochę to musi się postarać na przykład jak na Pomorzu o jakieś rowery miejskie skoro mamy szlak green Velo to powinniśmy mieć rowery że na aplikację można sobie je wypożyczyć lub teraz w modzie hulajnogi elektryczne przyciągało ludzi i mieszkańców do jeżdżenia i zwiedzania elbląg a po drugie jak elbląg chcę przyciągnąć na starówkę ludzi to niech będą tam jakieś znane koncerty tak jak rok temu na przykład był film i Krzysztof Cugowski to niech w tym roku też coś takiego będzie tak że było to są Olsztyna ale elbląg jakby się postarał to by też coś takiego zrobił pozdrawiam

 9. 9
  +3
  ~ A
  Poniedziałek, 01.07

  elbląska starówka nie będzie tętniła życiem jak w innych miastach z uwagi na mieszkańców ją zamieszkujących. Większości z nich przeszkadzają otwarte lokale, a przede wszystkim klienci . Wspólnoty skutecznie walczą z lokalami zabierając zgody na alkohol, utrudniając prowadzenie czy nawet zamiar prowadzenia lokalu. Mieszkańcy Elbląga chcieliby mieć starówkę otwartą na innych, pełną rozrywki a mieszkańcy starówki chcieliby mieć dzielnicę wygodną dla siebie czyli bez rozrywki dla innych....ot elbląski paradoks.

 10. 10
  +2
  ~ Kefas
  Poniedziałek, 01.07

  I tak został Stary Rynek bo wszystko inne zarosło i zniszczało...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.