Środa, 23.09.2020, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Organizacje Pozarządowe podsumowały 20 lat działalności

22.06.2019, 17:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
Organizacje Pozarządowe podsumowały 20 lat działalności
Fot. Ryszard Biel
Dziś, 22 czerwca, przed Ratuszem Staromiejskim nie można było przejść obojętnie wobec licznych atrakcji przygotowanych przez elbląskie organizacje pozarządowe.
 
Podczas 20. Forum Inicjatyw Pozarządowych elblążanie mogli m.in. obejrzeć pokaz rowerowych trików, poćwiczyć jogę lub wziąć udział w warsztatach kulinarnych. - W jednym miejscu można było spotkać ponad 20 organizacji pozarządowych z Elbląga i okolic- mówiła Sylwia Warzechowska z Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.
 
 
Forum Inicjatyw Pozarządowych jest przede wszystkim miejscem dobrej zabawy dla całych rodzin. Oprócz akrobacji rowerowych można było uwolnić pozytywną energię podczas jogi śmiechu, czy przygotować zdrowe przekąski z Bankiem Żywności albo wziąć udział w… kulaniu trufli. Harcerze zaprosili mieszkańców na warsztaty żeglarskie, a Stowarzyszenie ESWIP do wzięcia udziału w loterii fantowej
 
– wymieniała Sylwia Warzechowska.
 
Na Starówce swoje stoiska rozstawiło ponad 20 organizacji. Każdy mógł dowiedzieć się o działalności poszczególnych organizacji oraz poznać ich ofertę.
 
Jedną z przygotowanych inicjatyw była Kawiarenka Obywatelska. - Tematem przewodnim było podsumowanie minionych 20 lat, by na bazie doświadczeń czerpać pomysły na kolejne dekady. Spotkanie było okazją do rozmów, podsumowań i wymiany doświadczeń – dodała Sylwia Warzechowska.
 
Od godziny 11.00 do 14.00 odbywały się także Targi Ekonomii Społecznej. - Tam można było kupić lokalne produkty począwszy od naturalnych konfitur, soków, przez rękodzieło, po smaczne, domowe przekąski – stwierdziła Sylwia Warzechowska.
 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / 20 lecie Forum Incjatyw Pozarządowych ( zdjęć 78 )
Dodano: 2019-06-22 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ kkel
  Niedziela, 23.06

  Brawo Pozytywne Elblążanki!!!

 2. 2
  --3
  ~ Mamona
  Niedziela, 23.06

  targi naciągaczy

 3. 3
  +1
  ~ kkel
  Niedziela, 23.06

  Mamona daj coś z siebie. Pokaż. Zaprezentuj. Rusz do ludzi i wtedy krytykuj. Nikt nikogo nie naciągał. Pokazali co potrafią co ich interesuje. Jeżeli tego nie potrafisz zamilcz i tak brak pomysłu na jutro apatia i frustracja zrobią z tobą co swoje a innym daj oddychać bawić się cieszyć. Pomimo to serdecznie pozdrawiam i życzę pomysłu na siebie!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.