Poniedziałek, 17.02.2020, Imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Seniorze – wybierz się dziś na „Kierunek: Zdrowie”

21.05.2019, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Seniorze – wybierz się dziś na „Kierunek: Zdrowie”

Już dziś odbędzie się kolejne spotkanie w ramach kampanii prozdrowotnej dla seniorów pn. „Kierunek: Zdrowie”. Hasło jutrzejszych zajęć brzmi "Stylowy Senior".


Zajęcia ruchowe poprowadzi Pani Anna Boba Anna Boba, nauczyciel WF z SP 11. Część wykładową natomiast poprowadzi troje nauczycieli z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Elblągu: Pani Izabela Zasuwik-Lenarczyk, Pani Natalia Menzińska-Hajec oraz Pani Ewelina Sochaczewska. Podczas zajęć seniorzy między innymi dowiedzą się czym jest trychologia, jakie są najczęstsze choroby skóry głowy i przyczyny wypadania włosów, jak powinna wyglądać właściwa pielęgnacja dłoni i paznokci oraz jakie makijaż jest odpowiedni dla seniorów. Uczestnicy spotkania oprócz wiedzy teoretycznej będą mogli skorzystać z zajęć praktycznych.

Uczniowie klas fryzjerskich będą wykonywać zabiegi pielęgnacji dłoni, czesania włosów oraz wykonywać makijaże.


Po zajęciach odbędzie się degustacja zdrowych przekąsek, w tym: kanapek z pastą z makreli i ogórkiem, kasz z duszonymi warzywami, smoothie z kiwi, bananem, jabłkiem i otrębami owsianymi, ciasta marchewkowego.


Spotkanie odbędzie się w godz. 13.00 – 15.00 w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135. Z uwagi na charakter zajęć prosimy o luźny, sportowy ubiór i obuwie.


Organizatorem kampanii jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów, a partnerem Szpital Miejski im. św. Jana Pawła II oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

 

UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.