Wtorek, 4.08.2020, Imieniny: Dominika, Jan, Protazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Seniorze - wybierz Kierunek: zdrowie

30.04.2019, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Seniorze - wybierz Kierunek: zdrowie

Dziś odbędzie się drugie spotkanie w ramach kampanii prozdrowotnej dla seniorów pn. „Kierunek: Zdrowie”. Hasło jutrzejszych zajęć brzmi „Wiosna w ogrodzie”.
 

Podczas spotkania seniorzy będą mogli skorzystać między innymi z porad dot. uprawy ogródków działkowych i pielęgnacji roślin, w tym nawadniania, oprysków ekologicznych. Wykład na ten temat poprowadzi Pan Leon Budzisiak – dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej w Elblągu. Będą również warsztaty z florystyczne, prowadzone przez Panią Annę Stoltmann Stefaniak, podczas których między innymi będzie można dowiedzieć się o symbolice kwiatów, ich pielęgnacji. Zaprezentowana zostanie także biżuteria kwiatowa, w tym przypinki, które seniorzy będą mogli własnoręcznie wykonywać w swoich domach.
 

Po zajęciach odbędzie się degustacja zdrowej żywności, w tym sałatek, kopytek ze szpinakiem i dynią, past warzywnych i smoothie.
 

Spotkanie odbędzie się w godz. 13.00 – 15.00 w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135. Z  uwagi na charakter zajęć prosimy o luźny, sportowy ubiór i obuwie.
 

Z uwagi na długi weekend i fakt, że wielu seniorów sprawuje opiekę nad swoimi wnukami, zachęcamy do przyjścia na zajęcia wraz z dziećmi. Stworzona zostanie dla nich specjalna strefa zabaw, gdzie pod opieką animatora będą mogły aktywnie i bezpiecznie spędzić czas.
 

Organizatorem kampanii jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów, a partnerem Szpital Miejski im. św. Jana Pawła II oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

 

UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.