Środa, 12.08.2020, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Rozpoczynamy sezon motoryzacyjny z Auto Moto Areną

11.03.2019, 10:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rozpoczynamy sezon motoryzacyjny z Auto Moto Areną

Szósta edycja najpopularniejszego show motoryzacyjnego w północno-wschodniej Polsce odbędzie się 16-17 marca 2018 w kompleksie wystawienniczym Expo Mazury w Ostródzie. Premiery, spotkania z dealerami, gwiazdy świata motoryzacyjnego, strefy pokazowe – organizatorzy w tym roku zapowiadają rekordową ilość atrakcji i dalszy rozwój imprezy względem lat ubiegłych.
 

Podczas Auto Moto Arena 2019  zaprezentowana zostanie oferta dealerów na 2019 rok. W  halach Expo Mazury znajdzie się dziewięć stref: Strefa Tuning, Strefa Klasyków, Strefa Wystawców, Strefa samochodów ciężarowych, Strefa Rajdowa, Strefa Silniki i Turbo, Strefa Wrak Race, Strefa Off Road i Car Audio.

Wielkie motoryzacyjne show uświetnią gwiazdy takie jak Jarosław Maznas, znany z kanału TVN Turbo, Rafał Jemielita, współprowadzący programu ,,Automaniak” i YouTuber Kickster. Swoją obecnością zaszczycą nas również Anita Kozłowska, znana prezenterka radiowa, Katarzyna Prokopczuk – właścicielka marki Mint Events oraz legenda motoryzacji z Warmii i Mazur – szef Automobilklubu Warmińskiego Wojciech Fijałkowski. Poprowadzą nie tylko całe targi, ale również panele dyskusyjne na strefach wydarzenia!

W tym roku partnerem głównym wydarzenia jest  Mint Events. Patronat honorowy objęli Wojewoda Warmińsko–Mazurski oraz  Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Wstęp na wystawę będzie płatny (15 złotych bilet jednodniowy w przedsprzedaży na expobilety.pl oraz 20 złotych w kasie targów, karnet w cenach 25/30). Wystawa odbędzie się w dniach 16-17 marca 2019 roku i będzie czynna dla odwiedzających w godzinach: 10:00-18:00. Adres wystawy: Expo Mazury, ul. Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda.

Nie może Was zabraknąć!

Strona www.automoto-arena.pl

       ....artyku sponsorowany....

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Slepcy
  Poniedziałek, 11.03

  W um ratuszu nie widzą chyba że Elbląg miasto 130 tyś jest duża wiocha bagienne. Dlaczego w Elblągu nie ma takiego obiektu jak ma Ostróda. A może pora by przegonic wszystkich z um. Referendum czas zacząć.

 2. 2
  +2
  ~ kolo
  Poniedziałek, 11.03

  Elbląg to takie "miasto" które jest na prawach powiatu grodzkiego, ale tak naprawdę nie dorównuje Ostródzie, Pasłękowi a nawet gminie wiejskiej Stare Pole, śmiać się czy płakać?

 3. 3
  +1
  ~ dfg
  Poniedziałek, 11.03

  Nooo Stare Pole to dupę urywa swoimi rozrywkami

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.