Sobota, 14.12.2019, Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Koncert charytatywny z aferą w tle. Organizator: Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Proszę nie obwiniać Kamila Bednarka

28.02.2019, 10:00:55 Rozmiar tekstu: A A A
Koncert charytatywny z aferą w tle. Organizator: Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Proszę nie obwiniać Kamila Bednarka
Zdjęcie stanowi jedynie ilustracje do artykułu
Powracamy do tematu koncertu charytatywnego, który zgodnie z zapowiedzią organizatorów miał odbyć się z udziałem Kamila Bednarka. Organizator przyznał, że "nieporozumienia wyniknęły z mojej nadinterpretacji (...) Przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd".
 
Koncert charytatywny dla 9-letniej Milenki zorganizował Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej oraz Szkolne Koło Caritas Zespołu Szkół Mechanicznych "Lepszy Elbląg". Początkowo miał on się odbyć w niedzielę, 24 lutego. Został jednak przesunięty na poniedziałek.
 
Na scenie Klubu Mjazzga wystąpili jedynie elbląscy wykonawcy. Gwiazdą wieczoru miał być Kamil Bednarek, który... jak się okazuje nic nie wiedział o tym, że ma wystąpić w naszym mieście.
 
- Raz w miesiącu Kamil daje koncert charytatywny i wtedy On, cały zespół oraz management zrzekają się wynagrodzenia, ale takie koncerty mamy zaplanowane dużo wcześniej. Przy takim natężeniu koncertowym, jaki mamy nie ma możliwości robić koncertów z dnia na dzień. Koncerty mamy już rozplanowane do października. Rozumiem zapał organizatorów, ale zostało to źle przedstawione, a w konsekwencji został zrobiony zły PR Kamilowi. A ja nie kontraktowałem żadnego koncertu w Elblągu – zaznaczył w rozmowie z nami Mateusz Posyniak, manager Kamila Bednarka.
 
Skontaktowaliśmy się z księdzem Rafałem Głowczyńskim, który organizował koncert charytatywny dla Milenki. Jak skomentował całe zajście?
 
 
Bardzo przepraszam za całe zamieszanie związane z koncertem Kamila Bednarka w Elblągu. Całą odpowiedzialność i winę biorę na siebie. Nieporozumienia wyniknęły z mojej nadinterpretacji maili, smsów i rozmów telefonicznych które prowadziliśmy od 6 lutego. Kamil Bednarek jest bardzo zaangażowany w wiele dzieł charytatywnych i jestem pewien, że gdyby tylko mógł, to by przyjechał do nas w poniedziałek. Proszę go za zaistniałą sytuację nie obwiniać. Przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd. Naszym celem było zebranie jak największej ilości pieniędzy na leczenie Milenki i zbyt pochopnie podjąłem decyzję o podaniu informacji o koncercie Kamila. Jeszcze raz wszystkich bardzo przepraszam
 
- zaznaczył ks. Rafał Główczyński.
 
Ostatecznie dla Milenki walczącej z autyzmem udało się zebrać ponad 2 tys. zł, które mają zostać przeznaczone na rehabilitację dziewczynki. Choć cel był szlachetny koncert wywołał wiele zamieszania.
 
Jak zapewnił manager Kamila Bednarka artysta chętnie spotka się z Milenką, ale bez kamer.
 
Na kwiecień mamy zaplanowane kolejne koncerty w Trójmieście i może wtedy się uda. Ale powtórzę - o żadnym koncercie w Elblągu nie było mowy. Chętnie przekażemy płytę z autografem na licytację, by pomóc dziewczynce, chętnie zorganizujemy spotkanie z Kamilem, ale to musi być zorganizowane, a nie od tak z dnia na dzień
 
– podkreślił w rozmowie z nami Mateusz Posyniak.
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ wierny
  Czwartek, 28.02

  Ksiadz chcial dobrze i ja mu wybaczam.Kazdy jest tylko czlowiekiem i ma prawo do pomylek i bledow.Na przyszlosc tylko jedna rada o koncercie informujemy tylko wtedy kiedy obie strony maja podpisy na papierze i zgode na koncert.Dziekuje i milego dnia dla ksiedza bo uwazam iz jest uczciwy tylko nadgorliwy w tym temacie.

 2. 2
  +8
  ~ kolo
  Czwartek, 28.02

  Widzę że ksiądz przyznał się do własnego błędu, ale o swojej "wpadce" mógł powiedzieć już podczas koncertu.

 3. 3
  +2
  ~ oxx
  Czwartek, 28.02

  Niepokojąco nadpobudliwy ten ksiądz. Ktoś to zauważył?

 4. 4
  --2
  ~ <DARWIN><<
  Czwartek, 28.02

  To siedzi w nich głęboko, te przekonanie żei ich prośba, oczekiwanie zasługuje w pełne uznanie. Przysłowieowy pępek świata, ale tak są przez nas nauczeni od wieków. Cóż, trzeba się pomału odzwyczajać.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.