Czwartek, 18.07.2019, Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Nowy radiowóz dla elbląskiej policji

08.01.2019, 20:50:13 Rozmiar tekstu: A A A
Nowy radiowóz dla elbląskiej policji

Nowy, nieoznakowany radiowóz został dziś przekazany dla elbląskich policjantów. Pojazd zakupiono w połowie ze środków Komendy Głównej Policji a w połowie z środków miejskich, które przeznaczył na ten cel Prezydent Elbląga.

 

Nowe auto zasili tabor pojazdów Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Wcześniej przed Komisariatem Policji w Pasłęku przekazano dla policjantów dwa radiowozy w tym jeden oznakowany.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Elblążanin
  Środa, 09.01

  Przez wiele lat, pracując na wysokim stanowisku w znanej firmie, min. Kupowałem samochody dla celów logistycznych. Nigdy nie zdarzyło mi się wręczać uroczyście klucze do jakiegokolwiek auta. Prezydent ma czas na takie uroczystości w 100-tysięcznym mieście. Pewnie dlatego nie ma czasu na zajmowanie się realnymi problemami miasta. Żenujący spektakl. Jest wszędzie tam, gdzie może się pokazać i zapozować do zdjęcia. Może zatem zmieni pracę na modela.

 2. 2
  +1
  ~ do ~ Elblążanin
  Środa, 09.01

  Też zwróciłem uwagę na żenujący spektakl w Pasłęku ale to jest praktykowane wszędzie i przy byle okazji za nie swoje jeździ się wszędzie .

 3. 3
  +3
  Robert Koliński
  Środa, 09.01

  Skoro już mowa o Policji i samorządzie elbląskim, to zwracam uwagę lokalnej prasy, że od początku tego roku na elbląskim tzw. "dołku" nie są wydawane posiłki przysługujące osadzonym - przyczyny są tajemnicze, warto by je zgłębić. Tym bardziej, że policjanci zmuszeni są dowozić je każdorazowo z miasta radiowozami, zamiast patrolować ulice i dbać o porządek w mieście. A przecież kelnerowanie nie jest ich rolą, prawda?

 4. 4
  +2
  ~ kolo
  Środa, 09.01

  W przecinaniu wstęg i "błyszczeniu" to włodarz nie ma sobie równych. To teraz z byłymi a obecnie radnymi będzie się pokazywać? A może któryś będzie wice?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.