Środa, 20.11.2019, Imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Pokaz makijażu dla seniorek - zobacz zdjęcia

06.12.2018, 10:00:06 Rozmiar tekstu: A A A
Pokaz makijażu dla seniorek - zobacz zdjęcia
Fot. Ryszard Biel

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprosił panie po 60 roku życia na bezpłatny pokaz makijażu. Wczoraj, 5 grudnia, odbyło się spotkanie Klubu Aktywnego Seniora.


Perfekcyjny makijaż to prawdziwa sztuka, której uczyć można się wiele lat. Pamiętać należy, że makijaż kobiety dojrzałej powinien być delikatny i wykonany z dużą precyzją.

 

Susan Sarandon, Brigitte Bardot czy Beata Tyszkiewicz wciąż świetnie wyglądają i pokazują, jak można odejmować sobie lat makijażem. Dlatego na spotkanie Klubu Aktywnego Seniora zaprosiliśmy Elżbietę Dolistowską, makijażystkę

– mówią organizatorzy..
 
Klub Aktywnego Seniora działa w ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Uczestniczki warsztatów dowiedziały się m.in., jak wykonać makijaż przeznaczony dla cery dojrzałej, jakich produktów do makijażu używać oraz jak się malować, aby podkreślić kształt, czy kolor oczu. Dodatkową atrakcją był makijaż pokazowy wykonany krok po kroku przez prowadzącą warsztaty.
 

- Makijaż kobiety dojrzałej ma na celu odświeżenie i ożywienie twarzy – tłumaczy Elżbieta Dolistowska. - Ważnym jego elementem jest odpowiednie nawilżenie skóry oraz wykorzystanie matowych kosmetyków, które nie będą eksponować zachodzących zmian.
 

 

CSE Światowid

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Pokaz makijażu dla seniorek ( zdjęć 54 )
Dodano: 2018-12-06 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ mis
  Piątek, 07.12

  zawsze chca byc mlode ,szczuple,zgrabne ale latka leca i nie pomoze puder z roz gdy na .........................................

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.