Poniedziałek, 25.01.2021, Imieniny: Tatiana, Pawel, Milosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Warsztaty kulinarne zakończyły cykl „Ziołowe lato w bibliotece” - zobacz zdjęcia

24.08.2018, 11:00:37 Rozmiar tekstu: A A A
Warsztaty kulinarne zakończyły cykl „Ziołowe lato w bibliotece” - zobacz zdjęcia
Fot. Ryszard Biel

Po raz kolejny elblążanie zostali zaproszeni na spotkanie pn. „Ziołowe lato w bibliotece”. Wczoraj, 23 sierpnia, pojawił się na nim Prezydent Elbląga Witold Wróblewski i... prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak – Kamysz.


Cykl wakacyjnych spotkań rozpoczęto w 2016 r. i od tego czasu w każdy czwartek lipca i sierpnia można liczyć na nowe "kulinarne" doświadczenie z ziołami w tle.


Ostatnie w tym roku spotkanie odbyło się wczoraj. Tym razem nie był to jednak wykład, a warsztaty kulinarne pt. Marchew po mazursku, lody bananowe.


Pojawił się na nich Prezydent Elbląga Witold Wróblewski, prezes PSL  Władysław Kosiniak – Kamysz, a także  Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin.


W Bibliotece Elbląskiej zakończył się cykl spotkań dla seniorów pn. „Ziołowe lato w bibliotece”. Już trzeci rok z rzędu elbląscy seniorzy w wakacyjne czwartki mogli uczestniczyć w wykładach oraz warsztatach poświęconych przepisom kuchni regionalnej, oraz zastosowaniu ziół w kuchni i kosmetyce. Ostatnie warsztaty prowadzone przez Przemysława Zwańskiego pod nazwą „Z łąki do biblioteki” poświęcone były podpłomykom z kminkiem i czarnuszką oraz aromatyzowanym masłom. W podsumowaniu tegorocznego cyklu spotkań udział wzięli: były minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak - Kamysz oraz Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin. Była to więc również okazja do rozmów na temat polityki senioralnej

– komentuje Witold Wróblewski.


Organizatorem  „Ziołowego lata w bibliotece” są: Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Elblągu przy współpracy Biblioteki Elbląskiej i Elbląskiej Rady Seniorów.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Biblioteka - Dym i Ogień ( zdjęć 32 )
Dodano: 2018-08-24 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Marian
  Piątek, 24.08

  Panie Wróblewski....... takie spotkania nic nie wnoszą ludzie na to nie patrzą .Chce pan wygrać to musi pan ostro zadziałać z Wilkiem. Będą się panoszyć przez całe wybory aż przed głosowaniem przyjedzie Kaczyński z przekopem i pozamiata wszystko i będzie płacz.

 2. 2
  0
  ~ detoks
  Piątek, 24.08

  Wróblewski, panie przestań tyle jeść i zacznij działać

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.9728860855103