Piątek, 16.04.2021, Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Każdy mógł zwiedzić General Electric - zobacz zdjęcia

28.06.2017, 11:00:40 Rozmiar tekstu: A A A
Każdy mógł zwiedzić General Electric - zobacz zdjęcia
Fot. Ryszard Biel

W ramach Dni Elbląga mieszkańcy naszego miasta mieli okazję w niedzielę (25.06.) zwiedzić General Electric - Zakład Turbin oraz Zakład Metalurgiczny.

Elblążanie mogli indywidualnie zwiedzać zakład, a przewodnikami, którzy odpowiadali na wszelkie pytania, byli pracownicy spółki. Dzięki temu zwiedzający mogli się dowiedzieć m.in. o procesach produkcyjnych oraz historii zakładów.

Otwarty dla zwiedzających był zarówno Zakład Turbin, mieszczący się przy ul. Stoczniowej 2, jak i Zakładzie Metalurgicznym przy ul. Dolnej 5.

- Wszystko zostało bardzo przemyślane i świetnie zorganizowane - zaznaczył p. Beata, która na drzwi otwarte wybrała się z mężem i 7-letnią córeczką.

- Po raz pierwszy zobaczyliśmy z bliska turbiny, a córka mogła skorzystać z przygotowanych dla dzieci atrakcji. Warto było tu przyjść - dodał p. Ryszard.


Tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Przypomnijmy, że to właśnie w elbląskim zakładzie General Electric w lutym powstała Turbina parowa, która ostatecznie zasili Elektrownię w Opolu. Beata Stelmach, prezes GE na Polskę i Kraje Bałtyckie przyznała wówczas, jak cennym dla GE jest zakład w Elblągu.

-
Fabryka ta ma bardzo dobre tradycje. GE, kiedy stało się inwestorem, bardzo szybko oceniło to miejsce, jako niezwykle ważne przez pryzmat procesów pracy, organizacji produkcji i pryzmat ludzi - zaznaczała. - Dzisiaj produkcja to nie jest poszukiwanie taniej siły roboczej. Dzisiaj to myślenie o tym, by linie produkcyjne rozwijać, inwestować w nowych miejscach, to jest przede wszystkim jakość świadczonej pracy. My w Polsce mamy fantastyczną ofertę dla wszystkich, którzy myślą o tym, by rozpoczynać zaawansowaną produkcję, zaawansowaną technologicznie działalność. Przykład fabryki w Elblągu jest doskonałą ilustracją tego,że pracownicy zapewniają świetną jakość pracy, przygotowanie i lojalność.
 


 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Zwiedzanie GE ( zdjęć 44 )
Dodano: 2017-06-28 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Realista
  Środa, 28.06

  A ludzi to bylo jak nigdy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7347490787506