Niedziela, 18.03.2018, Imieniny: Anzelm, Cyryl, Edward
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Magda Gessler ponownie w Elblągu. Duchówka zaprasza na kolację z restauratorką

21.04.2017, 07:00:36 Rozmiar tekstu: A A A
Magda Gessler ponownie w Elblągu. Duchówka zaprasza na kolację z restauratorką

Tym razem nie za sprawą „Kuchennych Rewolucji” a właścicieli jednej z elbląskich restauracji Magda Gessler ponownie zawita do Elbląga. Znana restauratorka przyjedzie do Duchówki, by...ugotować kolację dla elblążan.

W lutym 2015 r. Magda Gessler przyjechała do naszego miasta, by przeprowadzić kolejną „Kuchenną Rewolucję”. Po miesiącu powróciła. Chciała sprawdzić, czy wprowadzone przez nią zmiany są przestrzegane.

Tuż po zakończeniu nagrania Magda Gessler zgodziła się na ekskluzywny wywiad dla Elbląskiego Dziennika Internetowego info.elblag.pl. W materiale filmowym znana restauratorka opowiedziała m.in. czy praca przy tej rewolucji była dla Niej wyzwaniem oraz jakie wrażenie tym razem zrobił na Niej Elbląg.

Wywiad ten można zobaczyć poniżej:

Okazało się, że po tej wizycie kontakt właścicieli Duchówki z Magdą Gessler się nie zakończył. Chętnie korzystali oni z doświadczenia Magdy Gessler, której przesyłali propozycje nowych wkładek do kart pytając o opinię.

Obecnie Magda Gessler nagrywa program „Kuchenne Rewolucje” w Olsztynie. Gdy w środę (19.04.) otrzymała zaproszenie do Elbląga bez wahania je przyjęła. Przyjedzie jednak prywatnie, bez kamer. Ta wizyta nie będzie związana z kręceniem nowego odcinka. Będzie za to nie lada okazją dla elblążan, którzy chcieliby uczestniczyć w kolacji przygotowanej przez znaną restauratorkę.

Już we wtorek, 25 kwietnia, o godz. 20.00, w Duchówce odbędzie się kolacja przygotowana przez Magdę Gessler! Jak udało nam się ustalić na tę okazję zostanie przygotowane coś specjalnego. Jak na razie wiadomo, dania będą... wiosenne.

Magda Gessler nie tylko będzie autorką specjalnie stworzonego na tę okazję menu, ale także pomoże kucharzom Duchówki odpowiednio przygotować dania. Będzie również obecna na sali podczas kolacji, by spotkać się z gośćmi Duchówki.

Kto będzie mógł uczestniczyć w tej kolacji? - Teoretycznie każdy. Praktycznie ci, którym uda się zarezerwować stolik. Szczegóły można uzyskać bezpośrednio w naszej restauracji - informuje właścicielka lokalu.

Warto dodać, że Magda Gessler po raz trzeci umieścić ma elbląską restaurację Duchówka w swoim przewodniku "151 restauracji i hoteli w Polsce". - To dla nas duże wyróżnienie – przyznaje właścicielka Duchówki.


 

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 47

%95.7 %4.3


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.