Piątek, 1.12.2023, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

„Dzień Dobry TVN” promuje Elbląg. „To propozycja dla tych, którzy na urlopie cenią sobie uroki miasta”

11.07.2016, 15:00:38 Rozmiar tekstu: A A A
„Dzień Dobry TVN” promuje Elbląg. „To propozycja dla tych, którzy na urlopie cenią sobie uroki miasta”
Kadr z materiału „Wakacje nad Zalewem Wiślanym?”

- 20 km od Kadyn leży Elbląg. To propozycja dla tych, którzy na urlopie cenią sobie uroki miasta. (…) To najstarsze miasto w województwie z urokliwą Starówką i zabytkami – chwalił Jakub Porada w materiale „Wakacje nad Zalewem Wiślanym?” podczas programu "Dzień Dobry TVN".

Kilka tygodni temu nasze miasto odwiedził znany dziennikarz „Dzień Dobry TVN” Jakub Porada. Nie był tu jednak prywatnie. Zbierał bowiem materiał o Elblągu, by opowiedzieć o nim na antenie.

W materiale wspomniano o legendzie dzielnego Piekarczyka, który uratował miasto przed Krzyżakami oraz o rzece Elbląg, którą porównano do niezdecydowanej kobiety.

Nie zapomniano także o Katedrze Świętego Mikołaja. - Elbląg pięknie prezentuje się też z wysokości – mówią w materiale. - To jest jeden z najwyższych obiektów sakralnych w Polsce.

Kamera TVN-u zwiedziła także Muzeum Archeologiczno-Historyczne.

Kto nie widział w ostatnią sobotę materiału „Wakacje nad Zalewem Wiślanym?” może go znaleźć na stronie "Dzień Dobry TVN".


                   

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 47

%53.2 %46.8


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Dlaczego
  Poniedziałek, 11.07

  Dlaczego na Starówce jest jedyna taka rzeźba -odlew.W innych miastach jest pełno rzeźb o różnej tematyce.Kiedy w Elblągu pojawią sie następne.Czy w UM nie mają pomysłów by miasto było weselsze -np rzeźby odlewy.

 2. 2
  +5
  ~ zofia
  Poniedziałek, 11.07

  tak ,ajk wielu w Polsce czeka ,by "dobra zmiana " jak najszybciej odeszła , tak w Elblągu wielu , ktorzy tu jeszcze zostali czeka na takiego prezydenta i taką ekipę na ratuszu , która zrobi z naszego prowincjonalnego miasteczka -MIASTO. przemysłowe sredniej wielkości .

 3. 3
  +1
  ~ inc
  Wtorek, 12.07

  URZĄD MIASTA KUPUJE TABLICE Z MAPKAMI http://info.elblag.pl/19,46077,Na-Starowce-pojawily-sie-3-tablice-informacyjne-Na-ich-montaz-Miasto-wydalo-ok-10-tys-zl.html A NA ICH USTAWIENIE WYDAŁO 9900 TO DOPIERO KASA W BŁOTO

 4. 4
  +1
  ~ tyrysta
  Wtorek, 12.07

  Mistrzem odlewow jest chyba Wrocław gdzie jest 273 krasnali i ciagle ich przybywa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!///////??????????????////////

 5. 5
  +3
  ~ Polak......
  Wtorek, 12.07

  Wróbleski - ile nas kosztował ten chłam, ktory oglądają tylko zaKODowane lemingi? Wróblewski płać na to dziadostwo ze swoich a nie z naszych!!!!!!!

 6. 6
  +1
  ~ trzeba DODAC
  Poniedziałek, 18.07

  Ładne miasto, przyjemnie się mieszka, ale ... trzeba było jeszcze dodać, że są tu tylko banki, sklepy i apteki. Nie ma co ukrywać tu jest bieda i bezrobocie, a młodzi ludzie wyjeżdżają za pracą. Choć przyznać trzeba, że na tle innych miast Elbląg jest naprawdę ładnym miastem, przede wszystkim czystym.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.75738120079041