Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elbląskie CH Ogrody rozbudowują portfolio najemców o kolejne znane marki

20.01.2015, 19:22:44 Rozmiar tekstu: A A A
 Elbląskie CH Ogrody rozbudowują portfolio najemców o kolejne znane marki

Centrum Handlowe Ogrody w Elblągu uzupełnia swoją ofertę podpisując umowy z nowymi najemcami. W Centrum zagości m.in. sieciowa restauracja, salon sieci Empik oraz pierwszy w Elblągu sklep grupy Smyk.   

SMYK zajmie największą powierzchnię, aż 582 m2, zlokalizowaną na pierwszym piętrze. Umowę najmu 435 m2 podpisał natomiast Empik, którego salon znajdzie się na parterze. Ofertę odzieżową i obuwniczą CH Ogrodów wzbogacą firmy Ray Obuwie oraz Bialcon, które zajmą kolejno 123 m2 na pierwszej kondygnacji oraz 88 m2 na parterze. Na mocy nowej umowy, do dyspozycji klientów zostanie również oddany kiosk sieci Kolporter o powierzchni 29 m2. Na liście nowych najemców pojawi się również pierwsza w Elblągu restauracja sieci Subway, która zajmie 39 m2 na I piętrze, uzupełniając ofertę gastronomiczną Centrum. 

CH Ogrody to dla nas szczególny obiekt. Zależy nam na tym, aby były wyjątkowym miejscem – atrakcyjnym zarówno dla klientów, jak i najemców. Zaufanie, którym darzą nas duże i rozpoznawalne marki, jest dla nas dowodem na skuteczność przyjętej strategii rozwoju obiektu. Wierzymy, że dzięki tak rozbudowanej ofercie CH Ogrody będzie dalej umacniać swą pozycję w regionie. – mówi Robert Gietko, Asset Manager CBRE Global Investors, przedstawiciel Inwestora. 

Obecnie w zmodernizowanej części Galerii dla klientów jest już otwartych 29 sklepów. Nieprzerwanie swoich klientów obsługuje hipermarket Carrefour. Po zakończeniu prac budowlanych na dwóch poziomach handlowych znajdzie się łącznie 130 sklepów i punktów usługowych. Na trzech poziomach Centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc. Parking na poziomach trzecim i częściowo na poziomie drugim został udostępniony dla odwiedzających Centrum Ogrody już w sierpniu 2014 roku.

Inwestorem projektu, odpowiedzialnym również za komercjalizację, jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę obiektu odpowiada firma Acteeum Central Europe. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA. Oficjalne otwarcie kompleksu po rozbudowie planowane jest na wiosnę 2015 roku.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy powstały w 2002 roku kompleks handlowo – usługowy w Elblągu skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów.  Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem. Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na wiosnę 2015 r. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje

w ograniczonej formie. W nowej odsłonie Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie. CBRE Global Investors, spółka zarządzająca Centrum Handlowym Ogrody, po zakończeniu prac będzie ubiegało się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego obiektu. Certyfikat potwierdza proekologiczność zastosowanych technologii i całego procesu budowy nowego centrum handlowego oraz przyjazność budynku dla użytkowników i otoczenia.

 


informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 5

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ nananana
  Wtorek, 20.01

  Subway!

 2. 2
  +21
  ~ kumaty
  Wtorek, 20.01

  Bershka, Cubus, Pull&Bear, River Island, Zara. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

 3. 3
  --6
  ~ iii
  Wtorek, 20.01

  I tak dalej będę jeździć na zakupy do Gdańska.....

 4. 4
  +11
  ~ alf
  Wtorek, 20.01

  ludzie robicie z siebie jakiś światowców od razu pewnie jeszcze niech tutaj będę dolcze gabana , aramani . i inne diory trochę pokory , ja jestem bardzo zadowolony , ciągle narzekacie a sami nic nigdy nie osiągneliście!!

 5. 5
  --6
  ~ ?
  Wtorek, 20.01

  Burger King?

 6. 6
  +4
  ~ Jacoby
  Środa, 21.01

  To jednak "Rolexa" nie bedzie ? Troche szkoda ale jakos to trzeba bedzie przezyc a juz chcialem myslec o kupnie ale do Gdanska nie pojade. Obejde sie "Seiko" !

 7. 7
  +2
  ~ gosc
  Środa, 21.01

  tak wymagaja nie wiadomo jakich sklepów a i tak by w nich nic nie kupili bo nie mają kasy:P

 8. 8
  +1
  ~ bubel
  Środa, 21.01

  NO NIE jeszcze nie otwarto tej galerii a już jest żle .Dlaczego by zjechac o 1 poziom niżej schodami trzeba jechać windą o jedno piętro do góry a potem schodami w dół.????

 9. 9
  +1
  ~ kiedy
  Środa, 21.01

  KIEDY Decathlon bedzie w Elblągu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.203577041626