Piątek, 7.10.2022, Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zespoły muzyczne, suknie ślubne i dekoracje. Za nami VII Elbląskie Targi Ślubne

04.02.2013, 07:00:05 Rozmiar tekstu: A A A
Zespoły muzyczne, suknie ślubne i dekoracje. Za nami VII Elbląskie Targi Ślubne
fot. Aleksandra Szymańska

Za nami siódma edycja Elbląskich Targów Ślubnych. Wczoraj halę Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odwiedziły tłumy elblążan, na których czekały m.in pokazy sukien ślubnych oraz fryzur i makijaży, występy artystyczne zespołów muzycznych, prezentacje firm z branży weselnej, degustacja słodkości i wyśmienitych napitków – jednym słowem wszystkich firm, które pozwolą zorganizować wymarzone wesele od A do Z.

VII Elbląskie Targi ślubne to jedyna impreza, która skupia w jednym miejscu i w tym samym czasie, tak dużą liczbę firm z branży weselnej oraz młodych par. Targi dają doskonałą możliwość porównania ofert, możliwość zapoznania się z nowymi produktami i usługami – To impreza, gdzie można w jednym miejscu zebrać informacje na temat organizacji imprezy weselnej w naszym mieście – tłumaczył Łukasz Gesek, organizator wczorajszej imprezy. - Przy tej okazji można skorzystać z wielu rabatów, bonów i nagród, które można tutaj wygrać. Poza tym w jeden dzień można porównać ceny większości firm, zajmujących się organizacją wesel – oszczędzamy więc czas i pieniądze. W pigułce bowiem otrzymamy wszystkie potrzebne nam informacje – dodaje Łukasz Gesek. - Potem zostaje czas na przemyślenie ofert i być może wybranie dla nas najkorzystniejszej.

Wczorajszej imprezie towarzyszyło wiele atrakcji: pokazy mody ślubnej, występy artystyczne oraz konkursy z cennymi nagrodami - W tym roku przygotowaliśmy loterię fantową dla odwiedzających, do wygrania będzie wiele cennych nagród m.in. welon śubny, rabat 600 zł na zakup sukni, bon o wartości 500zł, 10 upominków - biżuterii – wymienia Gesek. - To tylko część przykładów, w sumie do rozdania będziemy mieli ponad 30 nagród.

Swoją ofertę na tegorocznych Targach przedstawiły m.in. salony ślubne, firmy cateringowe, hotele, fotografowie, studia dekoratorskie i kwiaciarnie, studia fryzjerskie i urody, limuzyny, i wiele innych. Przyszli małżonkowie mieli okazję degustować słodkie wypieki, torty i potrawy przygotowane przez firmy cateringowe – W tym roku mamy komplet firm, które wystawiają u nas swoją ofertę – podaje organizator imprezy. - Jest z nami około 50 firm.

W tym roku organizatorzy imprezy zdecydowali też, że pokaz sukien ślubnych i wieczorowych zaprezentuje tylko jedna firma. Ze swoją ofertą wystąpił wczoraj Salon Sukien Ślubnych Caroline – Na drugiej lub trzeciej imprezie zaprezentowały się wszystkie elbląskie salony ślubne – przypomina Łukasz Gesek. – Zorganizowanie tego było naprawdę bardzo trudne -  sale, w których wystawialiśmy pokazy nie były przystosowane do takiej ilości ludzi. Obecne każda z tych firm podchodzi do tego indywidualnie – stawiając na targach na pokaz np. ślubnego makijażu zamiast sukien – mówi Łukasz Gesek. - W przyszłym roku być może, na nasze zaproszenie odpowie jakiś inny elbląski salon sukien ślubnych, a ja jako organizator imprezy zawsze pragnę, żeby oferta u nas prezentowana była zróżnicowana.

Często zdarza się, że już w trakcie samych targów zostają podpisane umowy z firmami, które prezentują na imprezie swoją ofertę – Umowy są też podpisywane w zasadzie w każdej branży, tym bardziej, że same targi stwarzają już wtedy możliwości dużych rabatów – wyjaśnia Łukasz Gesek. - Chodliwe są branże fotograficzna, firmy oferujące wynajem samochodów do ślubu, zespoły muzyczne i kwiaciarnie.

Zainteresowanie wczorajszymi targami było ogromne, z czego cieszyli się nie tylko organizatorzy, ale również wystawiające się firmy - W Elblągu działamy od 25 lat, a dzisiaj występujemy na Targach Ślubnych po raz pierwszy i zwracamy się do wszystkich zainteresowanych z propozycją zakupu występu chóru do samej oprawy ceremonii ślubnej lub mszy, w czasie której możemy zaprezentować utwory miłosne jak również sakralne – mówiła pani z elbląskiego chóru Cantata. – Doświadczenie w tej kwestii mamy już spore, bo od kilku lat oprawiamy msze ślubne i śpiewamy nowożeńcom np. w trakcie życzeń – dodaje.

Sami uczestniczy wczorajszych Targów Ślubnych nie szczędzili im pozytywnych słów - Jesteśmy zachwyceni, że targi odbywają się w naszym mieście – mówili zgodnie Tamara i Dominik, przyszła młoda para. - To doskonała okazja by zaplanować własne przyjęcie weselne, bo wśród wystawców znajdują się wszyscy przedstawiciele branży, od hoteli i domów weselnych począwszy, skończywszy na jubilerach i dekoratorach. My już znaleźliśmy obrączki, które fasonem, a przede wszystkim ceną, będą odpowiadały tym przez nas wymarzonym.

Poprzednią imprezę odwiedziło około 1500 osób z Elbląga i okolic – Z roku na rok Targi cieszą się coraz większą popularnością - potwierdza Łukasz Gesek. – Chociaż idzie niż demograficzny, a Elbląg jest naszpikowany, jeśli chodzi o samą ofertę ślubna. Dlatego staramy się sięgać dalej z informacją – do Nowego Dworu Gdańskiego, Pasłęka i mniejszych miasteczek naszego regionu – tłumaczy.

W tym roku organizatorzy po raz pierwszy przygotowali też ankietę, z której dowiemy się, jak dużo elblążan i osób z okolic pojawiło się na targach - Po podsumowaniu przekażemy stosowne informacje do mediów – mówi Łukasz Gesek.

Organizatorem imprezy była Agencja Artystyczna Gesek oraz serwis weselny pieknechwile.pl
 

Aleksandra Szymańska

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0


Galeria / VII Elbląskie Targi Ślubne ( zdjęć 61 )
Dodano: 2013-02-03 |  fot. Aleksandra Szymańska
0

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ archii
  Wtorek, 05.02

  pani z chóru = dyrygentka ;)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0174448490143