Środa, 12.08.2020, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Każdy mieszkaniec Kaliningradu otrzyma pakiet informacji o Elblągu?

24.06.2012, 11:00:28 Rozmiar tekstu: A A A
Każdy mieszkaniec Kaliningradu otrzyma pakiet informacji o Elblągu?
źródło: http://biznes.interia.pl

Przedstawicielstwo Informacyjne Elbląga w Kaliningradzie już we wrześniu zostanie uruchomione. A wszystko w związku z otwarciem ruchu bezwizowego.

Każdy mieszkaniec Kaliningradu otrzyma tam pełen pakiet niezbędnych informacji dotyczących naszego miasta: jak dojechać, jaką bazę noclegową i restauracyjną posiada Elbląg, jakie są tu i w okolicach atrakcje turystyczne.

Przede wszystkim jednak każdy z nich będzie mógł dowiedzieć się, co zrobić, aby móc rozpocząć działalność gospodarczą w naszym mieście, jak nawiązać współpracę z Elbląskim Parkiem Technologicznym, w co inwestować – a tu możliwości są szerokie: od turystyki, sportu, nieruchomości, po współpracę sportową i kulturalną z młodzieżą.

Chcemy promować elbląski biznes, również uczelnie wyższe, ludzi z pasją, artystów… Zwracamy się więc do firm, instytucji zainteresowanych tego typu współpracą o dostarczanie do Departamentu Strategii i Rozwoju materiałów promujących ofertę Państwa firmy w języku rosyjskim. Czekamy na nie do 15 sierpnia 2012 r.

Kontakt: Katarzyna Smulska tel. 55 239 32 90 e-mail: katarzyna.smulska@umelblag.pl


Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Elblążanin
  Niedziela, 24.06

  To my poprosimy o pakiet informacyjny o Kaliningradzie

 2. 2
  0
  ~ Jan. P.
  Niedziela, 24.06

  A gdzie w Kaliningradzie będzie zlokalizowane to przedstawicielstwo? Jeżeli w okolicach np. Moskiewskiego Prospektu lub na innym z...piu, to gratuluję. Jeżeli mamy zamiar reklamować nasze miasto, to jedynie gdzieś w centrum. A znając zaangażowanie ekipy Jerzego W., to będzie znowu wstyd.

 3. 3
  0
  ~ choroba rusofilska się rozwija
  Niedziela, 24.06

  a dlaczego nie ma takiego przedstawicielstwa w Sztokholmie, Berlinie, Pradze Czeskiej? kto zapąłci za przedstawicielstwo w Królewcu, bo tak nazywa sie to miasto wbrew temu co lansują niby polskie media ( Kalinin to morderca, kat katyński), czy psychoza rusofilska juz kompletnie zdegenerowała mózgi wlodzaży maista i uwierzyli , że milionerzy z Królewca uratują Elbląg? pewne jest jedno alkohol, fajki w miescie przestana być kupowane w sklepach, stacje benzynowe moga już liczyć straty, do tego wszystkiego na pewno wzrośnie przestepczosc takie beda plusy tego otwarcia granic

 4. 4
  +7
  ~ dobra rada
  Niedziela, 24.06

  Zacznijcie budowę wielu obiektów rekreacyjnych,handlowych i turystycznych i wtedy zapraszajcie do odwiedzin w Elblągu.

 5. 5
  +2
  ~ misiol
  Poniedziałek, 25.06

  " Kalinin był współodpowiedzialny za wiele masowych zbrodni. Jego podpis, jak i innych członków politbiura, widniał na decyzji o zamordowaniu polskich oficerów w Katyniu" . / żeby pojechać do tego miasta najpierw Ruskie muszą zmienić jego nazwę. czy to sie komuś podoba czy nie to miasto nosi nazwę kata polskich oficerów. Włażenie w d... ruskom przez polskich pseudo-polityków za pare tysięcy łapówy to kur...wo najniższego lotu.

 6. 6
  0
  ~ edek
  Poniedziałek, 25.06

  kalinin, katyń, groby , rzezie,.......................ludzie to historia ! szanujmy ja ale patrzmy w przyszłość! marnując kolejne szanse potwierdzimy że jesteśmy gnuśni, nieudaczni, po prostu głupi. Bogaćmy się i szanujmy siebie i innych w przeciwnym razie nadal będziemy tanią siłą roboczą, i rynkiem zbytu dla cwańszych i bardziej dalekowzrocznych od nas

 7. 7
  0
  ~ zły
  Poniedziałek, 25.06

  ale niech kacap każdy za folder zapłaci

 8. 8
  0
  ~ podatnik
  Poniedziałek, 25.06

  nie będą sowieci korzystać z darmowych folderów za moje pieniądze pewnie im potrzebne te foldery gdzie wóde i fajki oraz prochy sprzedawać wyrysujcie im rynek i urząd skarbowy

 9. 9
  0
  ~ rejtan
  Poniedziałek, 25.06

  nie chcę ruskich w mojej ojczyżnie kilkaset lat tu przebywali WYSTARCZY!!!!!!!!!!!!!!1

 10. 10
  0
  ~ 58
  Poniedziałek, 02.07

  oprócz tego,że wulgarne komentarze to tylko d..... tak mogą komentować

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.