Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Raport sylwestrowy cz. IV

30.12.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Raport sylwestrowy cz. IV

Impreza sylwestrowa to sczególne wydarzenie. Zapytaliśmy elblążan gdzie spędzają sylwestra i jak przygotowują się do tej szampańskiej nocy.

- Janek z I LO – Ja zostaję z braćmi w domu, nic nie planujemy, będziemy oglądać telewizję. Rok temu byliśmy na bulwarze, oglądaliśmy pokaz sztucznych ogni, ale w tym roku pokaz jest na Placu Jagiellończyka, więc nie wiem czy pójdziemy.
- Wybieram się z chłopakiem na dyskotekę – mówi Asia, ekonomistka - na początku pójdziemy na domową imprezę, a później na dyskotekę.
- Bogdan, traser - Wybieram się na bal wraz z żoną. Co roku chodzimy na bale sylwestrowe. Lubimy dobrze się bawić. Na naszym balu będzie grał zespół i DJ. Bilety były drogie. Mam nadzieję, że jedzenie też będzie dobre. Sylwester to nie jedyna impreza w roku którą świętujemy. Chodzimy również na bale Andrzejkowe, Karnawałowe, Walentynkowe...
- Zostaję w domu z przyjaciółmi - Kasia, PWSZ, - impreza potrwa 2 dni, jak nie dłużej...
- Sylwestra spędzę z dziewczyną na balu karnawałowym – Andrzej, sprzedawca, - pierwszy raz idę na taki bal, zastanawiałem się czy lepiej iść na dyskotekę, czy może wyjechać, ale w końcu podjąłem decyzję, zostaję w Elblągu z dziewczyną i bawimy się na balu.
- Niestety pracuję – Józef, strażnik. Takie życie, jedni się bawią, a drudzy pracują, ale nadrobię zaległości i też się zabawię tylko, że w karnawale.
- Iza, barmanka - bawię się z przyjaciółmi na imprezie, którą organizujemy w pubie, będzie zgrana paczka więc zabawa na pewno będzie przednia. Kupiliśmy już jedzenie, alkohol, zarezerwowaliśmy sale, teraz tylko trzeba pójść do fryzjera i czekać do piątku.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1648190021515