Wtorek, 5.03.2024, Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Raport sylwestrowy cz. III

29.12.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
REKLAMA

Wybierasz się na bal sylwestrowy, ale nie zdążyłeś odwiedzić kosmetyczki? To błąd. Na szczęście mamy kilka porad dla spóźnialskich.

Sylwester to jedyna noc w roku, gdy wszystkie panie chcą wyglądać olśniewająco. Najlepiej więc skorzystać z paru zabiegów pielęgnacyjnych. Zacząć należy od oczyszczania twarzy, zabiegowi należy poddać się na kilka dni przed balem. W skład oczyszczania wchodzi piling, maseczka rozpulchniająca, a także maseczka zamykająca pory. Nie można zapomnieć o regulacji łuku brwiowego, manikiurze czy masażu, który rozluźnia ciało i napięcie zgromadzone w mięśniach. Wizytówką każdej kobiety są także dłonie. Paniom, które mają problemy z paznokciami kosmetyczki polecają duży wybór paznokci: żelowe, fiberglass oraz   akrylowe.

Przed sylwestrem i w karnawale coraz częstszymi klientami gabinetów kosmetycznych są mężczyźni. Panowie korzystają z równie szerokiego jak panie wachlarza usług. Wybierając się do kosmetyczki trzeba zarezerwować  na wizytę kilka godzin i przygotować się do wydania niemałych pieniędzy. Samo oczyszczanie twarzy trwa od 1,5 do 2 godzin i kosztuje 50 zł. Za masaż ciała, który trwa 30-50 min zapłacimy 40-50 zł. Regulacja łuku brwiowego kosztuje 7 zł., manikiur 20 zł., a makijaż 45 zł. Na paznokcie żelowe wydamy około 75 zł., fiberglas 70 zł., a na akrylowe 55 zł.
 
Mniej zorganizowanym paniom i panom proponujemy domowe sposoby na dobre samopoczucie w czasie całonocnej zabawy. Może w tym  pomóc np. 20 minutowa kąpiel w lawendzie. Dobry nastrój to także wypoczęta twarz. W tym celu kosmetyczka proponuje, by na kilka godzin przed wyjściem z domu  nałożyć maseczkę z banana lub białka kurzego.

Szampański bal, to oczywiście szaleństwa na parkiecie, a więc wypoczęte nogi. Najlepsza rada to położyć się wygodnie na tapczanie na pół godziny przed wyjściem z domu i trzymać nogi lekko uniesione do góry - powinny być oparte wyżej niż głowa.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0477221012115