Środa, 19.01.2022, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Raport sylwestrowy cz. II

28.12.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Raport sylwestrowy cz. II

c.d.

Jak co roku na Bal Sylwestrowy zaprasza również restauracja "Słowiańska". Impreza zaczyna się o godz. 20.00, a kończy o 5.00 rano. Gości zabawiać będzie zespół. W czasie balu odbędą się "Wybory Miss". Restauracja proponuje bogaty asortyment dań gorących, przekąski, profesjonalną obsługę. Cena – 490 zł. od pary.

Hotel Młyn również przygotował dla swoich klientów szampańską zabawę. Dania tradycyjne, zabawa przy muzyce na żywo. Cena - 500 zł. od pary.

Ci którzy nie mają jeszcze pomysłu na spędzenie sylwestrowej nocy, mogą udać się do pubu. W Elblągu jest ich pod dostatkiem, szczególnie na Starym Mieście. Większość pubów jednak nie oferuje ciekawych propozycji. Właściciele żądają 50 zł od osoby, za same wejście. Alkohol trzeba przynieść własny, w niektórych pubach nie można nawet wnieść jedzenia, muzyka puszczana jest przez barmana lub z radia. Jedyną ciekawą ofertą jest propozycja pubu Fair Play, który za cenę 100 zł. od pary oferuje szampana i 0,5 l. wódki na parę, muzyka puszczana będzie przez samego właściciela.


Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ anonim
  Wtorek, 28.12

  w pubach jest słabizna

 2. 2
  0
  ~ Gabrym
  Czwartek, 30.12

  Tak, to prawda. Puby sa stylizowane dosc ciekawie i urozmaicenie lecz muzyka nie idzie w parze z reszta. Na ogol jest slaba i podobna wszedzie. Mysle ze czas stworzyc jakis Pub dosc wasko stylizowany, jak jest w bardziej ucywilizowanych miastach (Krakow, Wroclaw,...). Mozna by np.: jakis klub dla mlodych sluchajacych rock-a, metalu, w mrocznych klimatach, lub bardziej rozowo i kolorowo dla ludzie z dyskotek wzietych :] Pomyslcie o tym drodzy Elblażanie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.88096785545349