Czwartek, 18.08.2022, Imieniny: Helena, Ilona, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZDROWIE I URODA

Już jest nowy, bezpłatny numer "Zdrowego Elbląga"

06.07.2017, 06:59:33 Rozmiar tekstu: A A A
Już jest nowy, bezpłatny numer "Zdrowego Elbląga"

W Elblągu rozprowadzany jest „Zdrowy Elbląg”, który w całości poświęcony jest właśnie tej tematyce. Od stycznia 2017 r. przyjął on formę dwumiesięcznika!

Pierwszy numer „Zdrowego Elbląga” został wydany w styczniu 2016 r. Bezpłatne egzemplarze gazetki dostępne są w wielu miejscach w Elblągu. Można je znaleźć m. in. w szpitalach, przychodniach, gabinetach kosmetycznych.

Najnowszy egzamplarz zawiera m.in. materiały poświęcone niewydolności nerek, pamięci czy czułości.

Zespół redakcyjny zdecydował się poruszyć niełatwy temat alkoholizmu. - Często się zdarza, w rodzinie z problemem alkoholowym, że bliscy i znajomi, chronią alkoholika przed konsekwencjami picia. Alkoholik czerpie z tego ile może. Gotowi do pomocy, zdeterminowani poczuciem wstydu i winy, coraz głębiej uzależniają się od jego manipulacji, pijanych zachowań i od misji ratowania go. Jest to postawa współuzależnienia  - czytamy z artykule "Zdrowego Elbląga".

Co można jeszcze znaleźć w papierowej wersji „Zdrowego Elbląga”? - Uważamy, że komfortowa sytuacja jest wówczas, gdy możemy zapoznać się z opinią, którą specjalista dzieli się na łamach czasopisma, a następnie spotkać się z nim osobiście i podzielić swoimi problemami. Będziemy stwarzać takie możliwości – zdradzał zespół redakcyjny „Zdrowego Elbląga”. - Ponadto będzie sporo konkursów.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1638510227203