Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Aktualne Oferty Pracy

21.01.2024, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Aktualne Oferty Pracy

Oferty ogólnodostępne (dla osób zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie, dostępne na stronie internetowej urzędu pracy: elblag.praca.gov.pl

 


Oferty pracy w branży:


METALOWEJ, MECHANICZNEJ I TECHNICZNEJ: elektryk, elektromonter okrętowy, elektryk utrzymania ruchu, mechanik utrzymania ruchu, monter kadłubów okrętowych, monter maszyn, monter rurociągów okrętowych, tokarz.


BUDOWLANEJ, STOLARSKIEJ: cieśla szalunkowy, operator okleiniarki, pilarz-operator piły panelowej, pracownik ogólnobudowlany, technolog (produkcja mebli), wiertacz w drewnie, zbrojarz.


OPERATORZY MASZYN, KIEROWCY: kierowca kat. C, magazynier, operator koparko-ładowarki, operator maszyn – produkcja opakowań, operator traków taśmowych.


USŁUGOWEJ: asystent brokera, krojczy-krawiec, opiekun osób starszych/opiekun PCK.


SPECJALIŚCI: główny specjalista (inżynier środowiska), młodszy instruktor działu informatyki i łączności, pracownik socjalny, specjalista ds. kadr i płac, specjalista-Dział ZPU, stażysta-inspektor sanitarny.


PEDAGOGICZNEJ, PSYCHOLOGICZNEJ: młodszy psycholog działu terapeutycznego, nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu, nauczyciel języka hiszpańskiego w przedszkolu, nauczyciel wychowania przedszkolnego, pedagog, pedagog specjalny, pomoc nauczyciela   w przedszkolu, psycholog, psycholog w szkole/przedszkolu, specjalista w zakresie psychologii  w opiniodawczym zespole sądowych specjalistów, wychowawca.


INNE: pokojowa, pracownik fizyczny, pracownik produkcji szwalni, strażnik działu ochrony.


Oferty pracy dla osób z niepełnosprawnościami (dla osób zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie): pracownik ochrony fizycznej.

 

Oferty pracy dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:  


mechanik-serwisant klimatyzacji, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik – operator maszyn, projekt menager, pracownik gospodarczy.

 

Oferty pracy dla osób z niepełnosprawnościami zarejestrowanych w PUP w Elblągu:  


operator maszyn pralniczych, magazynier – sprzedawca.

 


Ponadto informujemy, że otwarte oferty pracy dostępne są również na stronie internetowej urzędu: elblag.praca.gov.pl oraz na stronie internetowej Publicznych Służb Zatrudnienia: psz.praca.gov.pl Osoby zainteresowane pracą za granicą zapraszamy do korzystania ze stron internetowych Publicznych Służb Zatrudnienia EURES: eures.praca.gov.pl lub eures.europa.eu Szczegóły na naszej stronie internetowej lub w siedzibie PUP Elbląg

 


POWIATOWY URZĄD PRACY W ELBLĄGU ZAPRASZA DO SKŁADANIA:

 

WNIOSKÓW O ZORGANIZOWANIE STAŻU

 

Projekt ze środków EFS+ w ramach FEWIM 2024. #FunduszeEuropejskie, #FunduszeEU.


Przyjmowanie wniosków o organizację staży odbywać się będzie w trybie ciągłym, do wyczerpania środków finansowych.


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376716, 552376758, 552376759 w pok. 104, I piętro urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl.

 


WNIOSKÓW O ZORGANIZOWANIE PRAC INTERWENCYJNYCH

 


Projekt ze środków EFS+ w ramach FEWIM 2024. #FunduszeEuropejskie, #FunduszeEU.


Przyjmowanie wniosków o organizację prac interwencyjnych odbywać się będzie w trybie ciągłym, do wyczerpania środków finansowych.


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376791, 552376782, w pok. 8, parter urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl.

 

WNIOSKÓW O SFINANSOWANIE KOSZTÓW KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO DLA PRACODAWCÓW I ICH PRACOWNIKÓW ZE ŚRODKÓW KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO

 

Termin naboru wniosków:  od 18.01.2024 r. do 25.01.2024 r.


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376732, w pok. 13, parter urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl.


WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE DO ZATRUDNIENIA W DPS

 

Przyjmowanie wniosków o organizację stanowisk pracy w ramach zwrotu kosztów podmiotowi prowadzącemu dom pomocy społecznej lub jednostce organizacyjnej wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej za zatrudnienie bezrobotnego/poszukującego pracy odbywać się będzie w trybie ciągłym, do wyczerpania środków finansowych.


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376791, 552376782,  w pok. 8, parter urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl.


WNIOSKÓW O SFINANSOWANIE SZKOLENIA


Projekt ze środków EFS+ w ramach FEWIM 2024. #FunduszeEuropejskie, #FunduszeEU.


Przyjmowanie wniosków o sfinansowanie szkolenia indywidualnego odbywać się będzie w trybie ciągłym, do wyczerpania środków finansowych.


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376732, w pok. 13, parter urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl.

 

 


WNIOSKÓW O BON NA ZASIEDLENIE

 

Projekt ze środków EFS+ w ramach FEWIM 2024. #FunduszeEuropejskie, #FunduszeEU.


Przyjmowanie wniosków o bon na zasiedlenie odbywać się będzie w trybie ciągłym, do wyczerpania środków finansowych.


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376791, 552376782,  w pok. 8, parter urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl.

 

WNIOSKÓW O SFINANSOWANIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH W RAMACH ŚRODKÓW ALGORYTMU FUNDUSZU PRACY

 

Przyjmowanie wniosków o sfinansowanie studiów podyplomowych odbywać się będzie w trybie ciągłym, do wyczerpania środków finansowych.


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376732, w pok. 13, parter urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ emeryt
  Niedziela, 21.01

  Jak byłbym młodszy o 40 lat to zaraz bym zapisał się na psychologię w Elbląskiej Uczelni o trudnej nazwie . młodym naprawdę polecam , ale tylko tym których nie interesuje życie studenckie , bo tu puby od 18.00 i żadnego Klubu Studenckiego studentom nie potrzeba , podczas gdy w Trójmieście w latach 70 tych już od 10. 00 siedzieliśmy przy piwie , by nie nudzić się na wykładzie , a do 1977 na Humanistyce i Produkcji było piwo na miejscu.

 2. 2
  +2
  ~ B
  Niedziela, 21.01

  Bo tu jest dobre życie dla emerytów - wszędzie dość blisko i mają swoje spotkania i imprezy dla seniorów itp itd. Tu jest w miarę dobrze dla uczniów i seniorów.

 3. 3
  +3
  ~ Kodzborowo
  Poniedziałek, 22.01

  Po uju fest tak jest

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.85999703407288