Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Pomóż Gabrysi normalnie żyć

15.07.2023, 19:05:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pomóż Gabrysi normalnie żyć

Jesteśmy rodzicami 9 letniej Gabrysi, która w styczniu 2023 roku trafiła do szpitala w elblągu z powodu pojawienia sie niedowładu lewej ręki i nogi. Wstępne rozpoznanie zapalenie mózgu oraz zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego.

 

23 marca 2023 roku Gabrysia ponownie trafiła do szpitala tym razem rozpoznanie niedokrwienny udar mózgu. Po konsultacji z lekarzem dowiedzieliśmy się, że w styczniu 2023 roku lekarze błędnie postawili diagnozę Gabrysi w elbląskim szpitalu i już wtedy był pierwszy udar mózgu.

 

5 czerwca 2023 w UCK Kardiologii dziecięcej i Wad Wrodzonych Serca podczas echo serca lekarze stwierdzili przeciek na sercu.

 

16 czerwca Gabrysia trafiła do szpitala z powodu epizodu osłabienia prawej ręki i zaburzeń mowy. W dniu 18.06 profesor z Warszawy potwierdził że Gabrysia choruje na rzadko spotykaną chorobę Moya Moya. Po konsultacji z profesorem z Warszawy wskazał że Gabrysia powinna mieć w jak najszybszym czasie udzieloną zgodę na operacje która pozwoli rozszerzyć naczynia.

 

Zbieramy na rehabilitację aby Gabrysia odzyskała sprawność w lewej ręce oraz na logopedę. Niestety na NFZ nie mamy na co liczyć ponieważ czeka sie bardzo długo a dla nas liczy się czas aby jak najszybciej wrócić do zdrowia.

 

Każdy atak powoduje zmiany w mózgu które, działają dla Gabrysi negatywnie. Nie wiemy co przyniesie nam każdy dzień ale chcemy zrobić wszystko aby nasze dziecko wyzdrowiało.

 

Każda pomoc wiele dla nas znaczy i jesteśmy wdzięczni za każdy grosz. Dziękujemy każdemu z osobna za pomoc.

 

Link do zbiórki: Pomóż Gabrysi

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ APEL DO REDAKCJI
  Niedziela, 16.07

  !! Zdejmijcie to zdjęcie tej dziewczynki bo jest wręcz dziwne, pokazujące jej cierpienie!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1370420455933