Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Elbląg: Spotkanie wigilijne. "Nikt tego dnia nie będzie samotny i głodny"

11.12.2022, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Spotkanie wigilijne. "Nikt tego dnia nie będzie samotny i głodny"
REKLAMA

VIII Wigilijne Spotkanie „ Nie jesteś sam" Organizowane przez Teen Challenge Chrześcijańską Misję Społeczną Oddział w Elblągu.

 

 

16 grudnia w piątek o godzinie 17.00 na elbląskim Placu Dworcowym jak zawsze spotkamy się z osobami najbardziej potrzebującymi w naszym mieście. Będzie to jednak szczególne spotkanie w wyjątkowym świątecznym wydaniu. Jest ono ósmym tego rodzaju przedsięwzięciem zainicjowanym przez Misję skierowanym m.in. do osób bezdomnych, samotnych i potrzebujących

 

- mówi Piotr Grzeszczuk Prezes Elbląskiego Oddziału Chrześcijańskiej Misji Społecznej Teen Challenge.
 


- Przy wsparciu wielu podmiotów z którymi współpracujemy, pomocy serdecznych ludzi oraz wsparciu kilku stowarzyszeń, szkół i firm możemy zorganizować tak piękne wydarzenie. Ma ono charakter społeczno -charytatywny w które bezinteresownie zaangażowali się społecznicy i ludzie dobrego serca. Dlatego dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku przyłączyli się, by razem z nami współtworzyć tę inicjatywę i usłużyć potrzebującym - mówi Piotr Grzeszczuk.
 


W programie m.in.: oprawa muzyczna, wspólne kolędowanie, dzielenie się Bożym Słowem, modlitwa, spożycie gorących wigilijnych posiłków, wydanie potraw na wynos oraz rozdanie świątecznych kartek, upominków i prezentów.

 

 

Nikt tego dnia nie będzie samotny i głodny. Każdy kto przyjdzie dostanie prowiant na wynos i słodki upominek. W przygotowywanym menu znajdą się m.in.: pierogi, paszteciki, świąteczny bigos, zupy, sałatki, ciasta i wiele innych smakołyków

 

- zaznacza Piotr Grzeszczuk.

 

Teen Challenge

Chrześcijańską Misję Społeczną Oddział w Elblągu

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ ciągle kampanijnie
  Niedziela, 11.12

  Nie tylko koryciarze samorządowi ale i "chrześcijanie" zarzucają sieć w każdych sprzyjających utrzymaniu się przy skarbonie okolicznościach. Głodni i potrzebujący są codziennie , przez cały rok a nie tylko w czasie łowów.

 2. 2
  --1
  ~ Tutaj jestem
  Niedziela, 11.12

  Nierząd Bezprawia i Niesprawiedliwości czyni usilne starania aby w przyszłym roku na tej imprezie liczba beneficjentów przynajmniej była dwukrotnie większa !!!

 3. 3
  +1
  ~ Ja
  Środa, 14.12

  cuągle kampanijne.... Te spotkania są organizowane nie tylko od święta, a przez cały rok, najlepiej się wypowiadać tu nie mając bladego pojęcia ile to zgrupowanie robi dla ludzi potrzebujących, nie dla pieniędzy lecz z czystej bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi. Życzę z całego serca panu lub pani, aby nigdy nie musiał nie musiała kożystać z takiej pomocy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1787929534912