Piątek, 9.12.2022, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Koncert charytatywny dla dzieci z elbląskiego Domu Dziecka niebawem w Teatrze

13.09.2022, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Koncert charytatywny dla dzieci z elbląskiego Domu Dziecka niebawem w Teatrze

Oto człowiek – czyli ludzkie historie... – to tytuł artystycznego wydarzenia, podczas którego wystąpią dzieci i młodzież, aby pomóc innym, potrzebującym dzieciom. Będzie można przeżyć prawdziwą duchową ucztę, a przy okazji dołożyć swoją cegiełkę na rzecz dzieci z elbląskiego Domu Dziecka.

 

Rotary Club Elbląg Centrum serdecznie zaprasza Elblążanki i Elblążan na Koncert Charytatywny zespołów "Szalone" i "Szalone Małolaty" ze Studia Artystycznego Katarzyny Panicz, który odbędzie się 1 października w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dokończenie wyposażenia Domu Dziecka (Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 4) przy ul. Chrobrego 4 w Elblągu.
 

Rotarianki opiekują się tym Domem Dziecka i do tej pory udało im się zakupić tapczaniki wraz z kołdrami, poduszkami i kompletami zmiany pościeli dla przebywających tam dzieci. Obecnie zbierają środki na zakup potrzebnych mebli (biurka, szafki) do dziecięcych pokoików.

Rotary Club Elbląg Centrum to stowarzyszenie działające w ramach międzynarodowej organizacji humanitarnej Rotary International, która została założona w 1905 roku w Stanach Zjednoczonych (Chicago) przez adwokata Paula Harrisa i skupia obecnie 1,4 miliona osób w ponad 46 tysiącach Klubów Rotary na całym świecie. Mottem Rotarian na całym świecie jest hasło „Service above self”, czyli „Służba na rzecz innych ponad własne korzyści”. Rotarianie z wielką pasją i energią pracują na ulepszaniem świata, zarówno w lokalnych społecznościach jak i w ramach dużych projektów globalnych m. in. na rzecz promowania pokoju na świecie, walki z chorobami, zapewnienia czystej wody, warunków sanitarnych i higieny, ratowania matek i dzieci, wspierania edukacji, rozwijania gospodarki i ochrony środowiska.

Dzięki temu, że RC Elbląg Centrum jest organizacją non profit i wszyscy członkowie Rotary są wolontariuszami, 100 procent zgromadzonych środków charytatywnych jest przeznaczane na działania statutowe dotyczące przede wszystkim pomocy potrzebującym.
 

Koncert Charytatywny "Oto człowiek - czyli ludzkie historie..." to interpretacja ważnych wydarzeń, które zdarzają się ludziom od zarania dziejów. To opowieść niekiedy o każdym, a niekiedy o żadnym z nas. To też historie realnych postaci, które kiedyś, czasem dawno a czasem w całkiem nieodległej przeszłości, żyły, czuły i działały w różnych częściach świata. Młodzi artyści chcą poruszyć tematy ważne, często trudne lub niewygodne, ale też, dla równowagi, pokazać jak ważny jest humor, dystans i marzenia. To piękne i magiczne widowisko. Z pewnością prawdziwa artystyczna uczta.
 

Mamy nadzieję, że 1 października 2022 roku o godzinie 18:00 spotkamy się w Teatrze im. Aleksandra Sewruka i wspólnie przyjrzymy się tej niezwykłej, nieobliczalnej i zaskakującej przygodzie, jaką jest życie. Bądźcie tam razem z nami. Do zobaczenia na koncercie. Serdecznie zapraszamy

– mówi Prezydent RC Elbląg Centrum Katarzyna Siwiecka, zapraszając na koncert.
 

Bilety w cenie 80 i 60 zł (w tym dar na cele charytatywne) są do nabycia w Szkole Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu. Sprzedaż prowadzona jest w poniedziałki i wtorki w godz. 17.00-18.00. Informacje i rezerwacje biletów pod numerem telefonu: 602-400-325 lub email: elblagcentrum@rotary.org.pl

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ zecik
  Środa, 14.09

  a olka bedzie?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0216369628906