Sobota, 3.12.2022, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Jegłownik: Spełniliśmy marzenie małego Alana

30.08.2022, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Jegłownik: Spełniliśmy marzenie małego Alana

Jak się okazuje, bycie policjantem to również spełnianie marzeń innych. Mały Alanek z Jegłownika bardzo chciał, aby na jego 6 urodziny przyjechał radiowozem policjant. Mama Alana podzieliła się marzeniem synka, na forum społecznościowym Społeczność Jegłownik a my zadeklarowaliśmy... że będziemy.


 
W poniedziałek (29.08) zjawiliśmy się na tych właśnie 6 urodzinach chłopca. I widzieliśmy tę  radość w oczach dziecka. Alanek przywitał nas w policyjnej czapce, bo jak się okazuje policjanci zarówno ci w serialach jak i programach telewizyjnych to jego idole. Nawet tort  był z radiowozem.


 
Mama Alana, pani Magdalena o marzeniu chłopca dowiedziała się w Dzień Dziecka. Od tego czasu myślała jak je zrealizować. Dziś oprócz policjantów na urodzinach 6 latka byli również strażnicy miejscy oraz strażacy. W ramach podziękowań dostaliśmy od pani Magdaleny jej książkę do napisania, której natchnął ją właśnie Alan. Nosi ona tytuł: "Łóżeczko z którego wyjęłam miłość - Adopcja chorego dziecka zmieniła nasze życie".Jeszcze raz wszystkiego najlepszego od całej Komenda Miejska Policji w Elblągu w tym także policjantów dzielnicowych z Gronowa Elbląskiego, którzy to marzenie Alanka pomogli zrealizować.

 

nadkom. Krzysztof Nowacki

oficer prasowy KMP w Elblągu

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ xyz
  Wtorek, 30.08

  Brawo Policja !

 2. 2
  --11
  ~ Anarchista
  Wtorek, 30.08

  Trochę wstyd, że dzieciak chce zajmować się pałowaniem kobiet, nękaniem Ukraińców, ganianiem za małolatami z gramem zioła, ochroną naczelnego karakana i ogólną podłością. Rodzice to chyba niezła patologia i 500-plusy, szkoda dziecka, wyrośnie na ścierwo takie, jak przeciętny pies (w sensie policjant, bez obrazy dla psów, prawdziwe psy się do czegoś w końcu przydają)

 3. 3
  +7
  ~ urodziny
  Wtorek, 30.08

  Wszystkiego Najlepszego dla Alana :) brawo Policja :) spełniajmy marzenia dzieci, brawo mama:)

 4. 4
  +2
  ~ Mama Alanka
  Wtorek, 30.08

  Anarchista- wszystkiego dobrego nieszczęśliwy człowieku.

 5. 5
  +2
  ~ Kornel
  Wtorek, 30.08

  @Archiwista,ale z Ciebie smutny człowiek, prawdopodobnie człowiek bez dzieci, bez rodziny, bez marzeń. Samych szczęśliwych chwil....dobry człowieku.

 6. 6
  +3
  ~ senior
  Wtorek, 30.08

  Nie dziwię się .Te młodszy policjant sam jest ojcem trójki dzieci a więc w pełni rozumie maluchy. Za dobre serce należy się szacunek a dzieci jakie by nie były są tylko małymi ludzikami które trzeba kochać. Nie musimy kochać policji ale przynajmniej uszanujmy to że mają ludzkie odruchy a nie tylko pały i mandaty.

 7. 7
  +1
  ~ FikiMiki
  Wtorek, 30.08

  Z ciebie anarchista jak z koziej d.. Y podreczny neseser. I tyle w temacie łosiu.

 8. 8
  +1
  ~ PB
  Środa, 31.08

  Do Anarchisty- bardzo przykro czyta się twój komentarz, treść jego jest pełna chamstwa, buractwa, prostactwa i zjadliwści. Szkoda by było twoich dzieci gdyby poszły w ślady ojca, tylko współczuć.

 9. 9
  0
  ~ Król snów
  Środa, 31.08

  Wszystkiego najlepszego 100 lat Anarchista człowieku idź do psychiatry , każde dziecko ma swoje marzenia a to że polityka ci się nie podoba to już nie winna dzieciaka. Wstyd to bycie złodziejem i oszustem który na co dzień kradnie i uważam ,że do tej kategorii należysz.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2085928916931