Poniedziałek, 20.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Trwa zbiórka na leczenie i rehabilitację Adriana

15.07.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Trwa zbiórka na leczenie i rehabilitację Adriana

Dlaczego życie jest tak nieprzewidywalne i przewrotne!? Dziś bawimy sie, tańczymy na weselu u przyjaciół a jutro świat wywraca się do góry nogami.Adrian wyszedł tego dnia normalnie do pracy ale z niej nie wrócił. Kierownik firmy wysłał ich tego dnia na montaż okien w nowo budowanym apartamentowcu. W wyniku niezabezpieczenia tego miejsca i nie stworzenia bezpiecznych warunkow niosąc wraz z innym pracownikiem okno wypadł z 3 piętra.

Wpadł do szybu, w miejscu którego ma być winda. Adrian ma połamaną łopatkę, bark, ramię żebra 3-7, mostek, odcinek piersiowy kręgosłupa, wyrostki poprzeczne w odcinku lędzwiowym (chroniące kręgosłup), miednice,  stłuczone płuco, odmę opłucną, rozbitą głowę.


Lekarze mówią że to cud że tak wyszedł z takiego upadku.Narazie przez najbliższe kilka tygodni jest unieruchomiony, w naprawdę silnych bólach.

Później będzie potrzebna rehabilitacja żeby mógł wrócić do pełnej sprawności o ile będzie to w ogóle mozliwe. Adrian był jedynym żywicielem rodziny wychowujemy razem 2 małych dzieci ja poszukiwałam pracy. W tej sytuacji nie mogę jej podjąć ponieważ muszę pomagać mu w podstawowych czynnościach. Nie jest nam łatwo prosić ale jakby nie mamy wyjścia. Dlatego też zwracam się z prośbą do was o pomoc dla nas w tym ciężkim czasie. Z całego serca dziękujemy za każdą złotówkę i okazane wsparcie   

 

WESPRZYJ ADRIANA


 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Zalozcie zbiórkę
  Czwartek, 15.07

  ..

 2. 2
  +4
  ~ mam
  Piątek, 16.07

  Pracodawca powinien pokryć koszty leczenia.

 3. 3
  +2
  ~ Ciekawskie jajo
  Piątek, 16.07

  Która to budowa?

 4. 4
  0
  ~ @ mam
  Sobota, 17.07

  Dlaczego pracodawca? Jeśli zapewnił cały sprzęt to nie rozumiem pomysłu. Niezabezpieczony był teren budowy, za który odpowiada kierownik. Jeśli poszkodowany miał zapewniony kask, ale go nie ubrał to nie widzę problemu do pracodawcy

 5. 5
  0
  ~ Anonimek1
  Poniedziałek, 19.07

  Budowa apartamentowca na Komeńskiego...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.